Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Genco Dizisi

ağustos marmara depremi ile yıkılan hayatlar, değişen yazgılar, kesişen kaderler, her şeye rağmen yeniden filizlenen umutlar... üniversite gençlik dizisi genco; deneyimli oyuncuları, genç yeteneklerle buluşturuyor.

genco, yalova depreminde hayatı değişen nice insandan biridir. sn’lik deprem onun yalnızca anne babasını değil; hazırlanmakta olduğu tüm geleceği yok eder. piyanoya olan büyük tutkusu nedeniyle genco, ailesini gece yalova’da kalmaya ikna eder çocuksu istek ona korkunç bir felaket olarak geri döner. genco, bir süre sonra yalova’dan ayrılır istanbul’a, deprem sırasında ona yardım eden taksici ahmet’in mahallesine gelip yerleşir.genco, ölüsü bulunamadığı için sağ olduğuna inandığı kız kardeşinin izini sürmektedir. yakınlarına zarar vermiş olmak onu öylesine sarsar ki, depremden sağ ama hafızasını yitirmiş bir durumda kurtulup bir ailenin yanına evlatlık verilen kardeşi gülay’a bile kimliğini açıklamaktan çekinir. tek yapabildiği koruyucu bir gölge gibi gülay’ın çevresinde dolaşmak onu mümkün olan tüm tehlikelerden korumaktır.

gülay, şimdiki adıyla özge, zengin bir ailenin tek kızıdır artık. kaderin garip bir cilvesiyle, tam genco’nun oturduğu mahalleye yapılan üniversiteye kayıtlıdır. genco, sırf kızkardeşinin yakınında olabilmek için üniversiteye hademe olarak girer.genco’yu burada bekleyen tek şey kardeş yakınlığı değildir; kız kardeşinin arkadaşı olan pınar’la ilk kez aşkı tadacak ama hayat bunu pürüzsüz mutlu bir biçimde yaşamasına imkan vermeyecektir. genco’nun tek sıkıntısı sırlarından kaynaklanmaz. bir yabancıdır; hem oturduğu mahallede hem çalıştığı üniversitede. mahallede okulun, okuldaysa mahallenin temsilcisi gibi görülür ikisi arasında her çatışmada günah keçisi veya adı konmamış ilk şüpheli olur.

mahallelinin kafası karışıktır; kimileri üniversitenin mahallenin başına konmuş bir talih kuşu olduğunu düşünür. kimileri ise kaygılanır korkarlar; üniversitenin, mahallenin insani dokusu değiştireceğini düşünürler. bir kısım ise, duydukları haset yırtma hislerini üniversitelilere kin biçiminde yansıtırlar. sıradan hayatların sürüldüğü,mütevazi evlerin arasında yükselen yepyeni bir bina… artık eğitime yeni binasında devam edecek olan bir vakıf üniversitesi yüksek ücretler ödeyerek eğitim alan varsıl öğrenciler… hayatında ilk kez istanbul’un yüzüne dahil olan gençler…öte yanda umutla haset, kaygıyla fırsatçılık arasında kalakalmış mahalleli gençler… tüm bunların arasında sıkışmış bir genç: genco...
Anahtar Kelimeler: Genco dizisini izle,Genco hakkında , Genco eski bölümlerini izle diziler1161
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi