Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Giyilebilir Battaniye

"400">Uşak’ta bir firma tarafından üretilen giyilebilir battaniyelerin büyük ilgi gördüğü, özellikle kış ayları soğuk geçen ülkelerden talep geldiği bildirildi.

Sesli Tekstil Müşteri İlişkileri Yöneticisi Zeki Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 yıldır ürettikleri giyilebilen ve "televizyon battaniyesi" adı verilen siparişleri yetiştirmekte güçlük çektiklerini belirterek, üzerinde fermuar ve çıt çıt bulunan giyilebilir battaniyenin çok ilgi gördüğünü söyledi.


İskandinav ülkeleri ve Almanya başta olmak üzere kışı çok soğuk geçiren ülkelerden sipariş aldıklarını anlatan Çelik, Türkiye’nin en büyük battaniye üreticisi firmaları arasında yer aldıklarını kaydetti.

Pamuk ve akrilik ağırlıklı ham maddeden elde ettikleri televizyon battaniyesinin hafif kumaştan üretildiğini ifade eden Çelik, şu bilgileri verdi:

"İnsanların ev içerisinde günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla yapabileceği, üzerinde taşırken kişiye herhangi bir hareket güçlüğü vermemesi için fermuar ve çıtçıtlar ilave edilen bu battaniye, çamaşır makinesinde yıkanabiliyor ve uzun yıllar kullanılabiliyor. Ev ortamında hiçbir ısınma aracı kullanılmadan dahi kişi bu battaniyeyi giyerek sıcak bir şekilde hayatını sürdürebilir."

"Günde 6 bin battaniye üretim kapasitesine sahip firmamızda şu an tam kapasite üretim yapıyoruz. Hatta üç aylık üretim kapasitemiz aldığımız siparişler nedeniyle doldu. Şu an yeni siparişlere cevap veremiyoruz" diyen Çelik, geçtiğimiz yıl Rusya, Gürcistan ve Avrupa ülkeleri arasında yaşanan doğal gaz krizinin talebi etkilediğini ileri sürdü.

İç piyasadan da bu battaniyeye büyük talep beklediklerini kaydeden Çelik, bu battaniyelerin fiyatının normal battaniye fiyatından biraz pahallı olduğunu, ancak yıkanabilir ve uzun ömürlü olmasının büyük avantajı sağladığını anlattı.

Giyilebilir Battaniye cevir Kaydet kadin16022
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Giyilebilir Battaniye ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Giyilebilir Battaniye yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi