Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Güç Istenci/ Bütün Değerleri Değiştiriş Denemesi

"Benim burada anlatacaklarım önümüzdeki iki yüzyılın arihidir. Ben neyin geleceğini neyin olacağını anlatacağım Nihilizmin Yükselişini. Bu tarih şimdiden anlatılabilir çünkü zorunluluğun kendisi burada harekete geçmiş durumdadır.
Bu gelecek şimdiden yüzlerce işaretle dile gelmektedir bu yazgı her yerde kendini şimdiden haber vermektedir.; Geleceğin bu müziği için zaten bütün kulaklar dikkat kesilmiş bulunmaktadır. Bizim bütün Avrupa kültürümüz uzun süreden beri on yıldan on yıla büyüyen gerilimin bir işkencesiyle tıpkı bir felaketin doğrultusunda son hızla yol almaktadır.
Tedirgin cebren güç kullanarak aşırı bir acelelikle: Tıpkı yolunun sonuna gelmek isteyen ve artık kendini düşünmeyen ve kendi üzerine düşünmekten korkan bir ırmağa benzemektedir." Güç Istenci/ Bütün Değerleri Değiştiriş Denemesi cevir Kaydet kitap68767
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Güç Istenci/ Bütün Değerleri Değiştiriş Denemesi ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Güç Istenci/ Bütün Değerleri Değiştiriş Denemesi yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi