Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Güzelliğinize Gölge Düşmesin!

"400">Vücudumuzun en çok bakıma ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz.mevsim geçişlerinin vücudumuza verdiği hasarı tedavi etmek hiç te zor değil.

Günlük hayatta sık sık gözümüze çarpan,bizi rahatsız eden, güzelliğimize gölge düşüren sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İşte bu sorunlar ve bazı öneriler...

DUDAKLARIM NEDEN KURU?

Her şeyden önce dudaklarınızı yalamaktan vazgeçin. Böyle bir huyunuz varsa ne kadar tedbir alsanız da dudaklarınızın kuruması kaçınılmaz olacaktır. Ara sıra dudak koruyucu sürmenin yeterli olmadığını unutmayın. Düzenli bir şekilde kullanın.

KURU CİLT İÇİN NE YAPMALIYIM?

Cildiniz çok kuru ise nemlendirici losyon yerine krem kullanmanızda yarar var. Kremlerin içinde bulunan zengin yağ bileşimlerinin kuru olmayan ciltlere ağır geldiği biliniyor. Ancak, özellikle kış mevsiminde kuru olan ciltleri rahatlatıyor.

DİRSEKLER NEDEN KİRLİ GİBİ GÖRÜNÜYOR?

Cildin bu bölgelerinin deri yapısı oldukça kalın. Ölü deri hücreleri bu bölgelerde grimsi bir tabaka oluşturuyor. Banyo sırasında bir bezle veya kese ile o bölgeleri ovuşturarak temizleyin. Böylece ölü hücrelerden cildinizi arındırın.

ELLERİN ÇATLAMASI VE KURUMASI NASIL ÖNLENEBİLİR?

Özellikle kuru bir cilde sahipseniz el kremini düzenli bir şekilde hergün kullanın. Sabahları evden çıkmadan önce ve akşam eve geldikten sonra günde iki kere ellerinizi kremleyin

Güzelliğinize Gölge Düşmesin! cevir Kaydet kadin15856
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Güzelliğinize Gölge Düşmesin! ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Güzelliğinize Gölge Düşmesin! yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi