Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Hande Yener yeni albümünü tamamladı: HAYROLA

Hande Yener in Hayrola? isimli yeni albümü 6 Nisan’da Avrupa Müzik markası müzik marketlerde yerini aldı. Geçtiğimiz haftalarda yeni imajıyla çekilen fotoğrafları basında yer alan sanatçının son albümü hit şarkılarla dolu. Albümde Hande Yener in rock müziğin güçlü sesi Teoman ile de bir düeti bulunuyor...

Bu yazın en çok dinlenecek albümlerinden biri olan Hayrola? için Hande Yener, Bu albüm yepyeni bir enerjiyle doğdu. İçimdeki beni dışarı çıkardım. Saklı kalmış hissettiğim her şeyi bu albümde anlattım. Bugüne kadar yaptığım albümler içinde en iyisi bu oldu. Gelen yoğun siparişlerden de çok memnunum albüm çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum diyor.
Hande Yener

Hande Yener ve Teoman dan Muhteşem Düet

Hande Yener, büyük ses getirecek yeni albümü Hayrola? da gençlerin sevgilisi rock müziğin bir numaralı ismi Teoman ile müthiş bir düete imzasını attı.

Kendine has müziği ile milyonların severek dinlediği Hande Yener, artık suskunluğunu bozuyor. Sürprizlerle dolu albümünü hayranlarıyla buluşturan Yener, sözlerini kendisinin yazdığı; müziği ve düzenlemesi Erol Temizel e ait olan Arsız adlı şarkıda Teoman ile birlikte sevenlerine adeta müzik ziyafeti çekiyor.

Rock müziğin zirvedeki ismi Teoman ın kendi tarzını başarıyla yansıttığı muhteşem düet, şarkıya yepyeni bir yorum kattı. Uzun süre müzik listelerinin başında kalacak bir çalışmaya imza atan ikili, sonuçtan oldukça memnun.Hande Yener yeni albümünü tamamladı: HAYROLA mp3 indir mp3 indir yükle muzikhaberleri19
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Rastgele Kayıtlar

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi