Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Hangi öpücük Ne Anlama Geliyor?..

"400">ŞEHVETLİ ÖPÜCÜK

Yumuşak, yavaş ve tahrik edici mi? Bu tür bir öpücüğün tüm duyularınızı harekete geçireceğinden kuşkunuz olmasın. Elleri vücudunuzda dolaşırken dudakları da sizinkilerin üzerinde nazikçe hareket edecektir.

Sizin ihtiyaçlarınıza öncelik vereceğinden emin olabilirsiniz. Tabii siz de onu unutmayın. Kollarına sıkıca sarılarak ya da öperek heyecanını artırabilirsiniz.

ÇEKİNGEN ÖPÜCÜK

Kararsız bir öpücük saflık göstergesi olabileceği gibi, ortamı nasıl alevlendireceğinden emin olmadığını da gösterir. Eğer duygularınızdan eminseniz ona yeşil ışık yakması gereken sizsiniz.

Onu daha sert bir şekilde öperek karşılık verin. Ellerini vücudunuzda özel bir yere koyun, örneğin kalçalarına. Bu sizin onu istediğinizi gösterir ve ona bir sonraki adımı atması için cesaret verir.

TAHRİK EDİCİ ÖPÜCÜK

Alt dudağınızı hafifçe ısırıyor, kendine doğru çekiyor ya da dudaklarınız haricinde sizi her yerinizden öpüyorsa sizi tahrik etmeye çalışıyor demektir. Bu keyfinin yerinde ve sizi de bu havaya sokmaya çalıştığını gösterir.

Siz de gönüllü olduğunuzu belli etmek için onu ne kadar çok arzuladığınızı söyleyin ve daha önce denemediğiniz yeni bir şeyler önerin. Bu küçük oyunlarının sizi tahrik ettiğini bilmek onun da hoşuna gider.

SERT ÖPÜCÜK

Yüzünüzü tahriş edercesine öpüyor ve tutkulu bir şekilde sizi kendine çekiyorsa aynı sert tutumunun yatakta da devam edeceğinden kuşkunuz olmasın. Geri çekilin, gözlerinin içine bakın ve nazlı bir tavırla yavaşlamasını söyleyin.

Yine hızlanırsa tekrar geri çekilin. Böylece sizi elde etmek için biraz daha nazik olmasının yeterli olacağını bilecektir.

Hangi öpücük Ne Anlama Geliyor?.. cevir Kaydet kadin15771
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Hangi öpücük Ne Anlama Geliyor?.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Hangi öpücük Ne Anlama Geliyor?.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi