Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


İcraPro (İcraProffessional)-

Boyutu:12.7 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticinin açıklaması icra takiplerinde, bazı hukuki süreçler kaçırılabilmekte, yanlış hesaplamalar yapılmakta dosyalarının doğruluğunu sürekli olarak adliyelerdeki dosyalar kontrol edilerek sağlanmaktadır. icrapro yazılımıyla, hukukçular icra takiplerini artık dosya üzerinden takip etmemektedirler. icrapro yazılımıyla, hukukçuların icra takiplerini süreç atlamadan, hatasız, eksiksiz zamanında gerçekleştirebilmesi, böylece bazı temel maddi kayıpların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. yazılımın yaptığı uyarılarla gerekli hukuki süreçleri kaçırmamaları sağlanmaktadır.

icrapro (icraproffessional), bir icra davaları takip yazılımı olarak, bireysel hukuk bürolarının kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış e-devlet hedefiyle t.c. adalet bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan uyap (ulusal yargı ağı projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımıdır.

icrapro yazılı evrak daktilo kullanımını kaldırarak kağıtsız ofis ortamını oluşturmayı amaçlamaktadır. davacının avukata başvurusundan davanın adliyeye intikal edişine kadar tüm süreçler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. böylece bilgilerin tekrarlı olarak girilmesi engellenerek zamandan işgücünden önemli ölçüde kazanım sağlanmaktadır.

ayrıca programı kullanan hukuk büroları, farklı yetki seviyelerine göre kullanım izni verilebilmekte, her bir kullanıcının programda kullanabileceği bölümler belirlenebilmektedir. yapılan tüm işlemler takip edilebilmekte durum ayrıntılı olarak raporlanabilmektedir.

bu sürüm, icrapro’nun sınırsız sayıda borçlu girişine olanak veren, arayüz tasarımı yenilenmiş otomatik güncelleme yapabilen ytl ile uyumlu son sürümüdür.

icrapro-icraproffessional-programi_indir40830

Programını indir dosyalar40830
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi