Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Install Simple

Boyutu:186 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
çok küçük boyutlu olmasına rağmen hızlı kolay bir şekilde windows platformları için kurulum programı (setup) oluşturmayı sağlayan bir program. ınstall simple sayesinde programlarınız için kurulum paketlerini otomatik oluşturabilirsiniz. uygulama sayesinde veri dosyası, grafik resimleri diğer dağıtımlar için tasarım hazırlayabilirsiniz.

program sayesinde otomatik olarak kendi programlarınız için kısayollar, uninstall (program kaldırma), kayıt kütüğü girişleri, güncelleme, lisans sözleşmesini gösterme diğer kullanıcılar için iletiler oluşturabilirsiniz.

sihirbaz arayüze sahip olduğundan tüm işleri adım adım yapabilirsiniz.

kullanımı hakkında kısa bilgi:
öncelikle pencere başlığı ürünün adını girerek çalışmaya başlayabilirsiniz. ikinci adımda son kullanıcı için ilk iletiyi buraya yazabilir; yazılımın kurulumu, satın alma veya diğer bilgileri buraya yazabilirsiniz. üçüncü adımda son kullanıcı için son iletiyi girebilirsiniz. ileti kurulum tamamlandığı zaman gösterilir. seçenekte ürününüz için kullanıcıya teşekkür edebilir veya internet sitenizi ziyaret etmesini isteyebilirsiniz. dördüncü adımda lisans sözleşmesini girebilirsiniz. beşinci adımda kaynak bir klasör, belirli bir klasör (program files, common files, windows gibi) kurulum yolu seçilir. altıncı adımda programınız için kısayollar oluşturabilirsiniz. yedinci adımda kurulum anahtarı windows kayıt kütüğü değeri girebilirsiniz. sekizinci adımda kurulum paketini 'build'e tıklayarak oluşturabilirsiniz.

program ücretsizdir.

nstall-simple-programi_indir40367

Programını indir dosyalar40367
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi