Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


İstanbul Çocukları Dizisigülfem erzincanlı bir ailenin biricik kızı... babası öldükten sonra, annesi iki kardeşi ile birlikte dedesinin yanına gelir. dedesi sıtkı bey, erzincan’ın hatırı sayılır isimlerinden biri. ticaretle uğraşır, cumhuriyetçi, atatürkçü düşüncede; prensip sahibi, disiplinli, kuralcı bir adamdır. dedesiyle yolları ilk kez kız üniversite için istanbul’da bir okulu yazıp kazandığında ayrılmıştır gülfem’in. dede torununu istanbul’a tek başına göndermek istememiş, büyük kavgalar çıkmış, sonunda annesi hüner kızına arka çıkınca gülfem dedesini küstürüp istanbul’a okumaya gelmiştir. gülfem aynı okuldan bir oğlanı uzaktan uzağa beğenmektedir. oğlanın adı arel! yakışıklı bir zengin çocuğu... bir atakan var aynı okulda. ama diğerleri gibi öğrenci değildir üniversitede. kantinde, zalim eniştesinin yanında garson olarak çalışmaktadır. atakan doğuştan müziğe yeteneklidir.

ateş aynı okulda müzik bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışan 30’lu yaşlarında güzel bir kadındır atakan’ın yeteneğinin ilk farkına varan o’dur.
bir gün gülfem, arel arkadaşları bir parti dönüşü, trafik kazası geçirirler. kaza gazetelere “genç âşıklar ölümden döndü! üniversite öğrencisi dört genç aşırı hız alkol yüzünden kaza yaptı!” manşeti ile geçer! haberi alan gülfem’in dedesi, annesi, dayısı soluğu apar topar istanbul’da alırlar. kazadan sonra gülfem, arel diğer iki genci hastaneye yetiştiren atakan olacaktır. gülfem’in kazası bahanesi ile istanbul’a gelen şahinoğlu ailesi kızları okulu bitirene kadar erzincan’a geri dönmeme kararı alırlar. işten karlı çıktığını düşünen kişi ise sümer olacaktır. çünkü geçkin yaşına rağmen babasının baskısı ile zorla, istemediği bir kızla erzincan’da nişanlanmış olan sümer nişanlısı fidan’dan sayede kurtulduğunu düşünürken; bir sabah kız yanında iki abisi ile birlikte kapılarına dayanıverir.zorla evlenirler. dizideki bir diğer çatışma noktası ateş’in atakan’a duyduğu hastalıklı tutkudur. ateş atakan’ın kendisinden başka hiç kimseyle yakınlaşmasını kabullenemediği için atakan gülfem’e âşık olduğunda aralarına girer. bir atakan’ın yaşadıkları hayattan çekip çıkarmak zorunda olduğu annesi, kardeşi vardır.

zalim eniştenin işkencelerinden onları nasıl kurtaracak? ekonomik olarak nasıl ayakta duracak? bütün bunlar olup biterken asıl vazgeçilmezi olan müzikle olan ilişkisinde neler sekteye uğrayacak? hedeflerini gerçekleştirmek için hangi yollardan geçecek?
Anahtar Kelimeler: İstanbul Çocukları dizisini izle,İstanbul Çocukları hakkında , İstanbul Çocukları eski bölümlerini izle diziler1624
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi