Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Jet Sender

Boyutu:5.71 Mb

İşletim Sistemi:WindowsNT/2000/2003/XP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
jet sender içerisinde mail dizayn etmek için mail editör (html editör) barındıran, maillerinizi gruplandırabileceğiniz gruplar içerisine herhangi bir sınır olmaksızın mail adreslerini manuel olarak veya dosyalardan ekleyebileceğiniz, direk (dns sunucusu kullanarak) smtp sunucusu kullanarak mail gönderebileceğiniz bir programdır.

jet sender object oriented programming (nesne tabanlı programlama) mimarisine göre hazırlanmıştır. sebepten dolayı diğer mail gönderme programlarına göre çok daha hızlı sorunsuz çalışır. jet sender'ı kullanarak dakikalar içerisinde mail dizaynı yapabilir hazırladığınız reklam, tanıtım bilgilendirme maillerini çok kısa sürede milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

jet sender mail gönderimleriniz için tüm kolaylıkları bir arada sunar. mail gönderme, mail dizayn etme, gruplandırma, farklı yöntemle gönderme özellikleri dışında ayrıca alan adı adreslerinizin smtp sunucusunu bulmasını sağlayacak, veritabanlarınızı yedekleyecek bakımını yapacak, dns sunucunuz hakkında bilgi almanızı sağlayacak birçok aracı içerisinde barındırır.

jet sender ile gönderilen gruptaki toplam mail sayısını, gönderilen gönderilemeyen mail sayısını görebilir, gönderilemeyen adresleri tek bir tıklamayla gruptan silebilirsiniz.

jet sender profesyonel bir biçimde log kayıtları tutar. hangi mailin neden gitmediğinden, gönderme işleminin raporlarına sunucu arasındaki iletişim bilgilerine kadar tüm bilgileri sunar.

jet-sender-programi_indir41710

Programını indir dosyalar41710
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:

Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi