Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


John Travolta Nın Hamam Sefası!... Travolta, Galatasaray Hamamı Nda Tellaklardan Yağlı Masaj Ve Köpük Banyolu “paşa Servisi” ıstedi…

Beyoğlu Turnacıbaşı Sokak'ta 1481'den beri hizmet veren Galatasaray Hamamı önceki gece ünlü bir konuk ağırladı. Bugüne kadar birçok ünlünün kese attırdığı mekânın son yıldız misafiri, ABD'li oyuncusu John Travolta oldu. İstanbul'a özel uçağıyla gelen aktör, kapanış saati olan 22.00'de gittiği hamamda 2 saat kaldı. Travolta, hamama gelir gelmez "Güvenlik kamerası var mı" diye sordu. Ünlü yıldız, eğer varsa kameraların görüntü almamasını istedi. Travolta kendisi için açık tutulan hamamda; kese, yağlı masaj, köpük banyosu ve sabunlu masaj hizmetlerinin yer aldığı "paşa servisi"ni istedi. Anne ve babasını geçen yaz gizlice hamama getiren bir yönetmen arkadaşının tavsiyesi üzerine bu servisi isteyen aktöre ikisi tellak üç kişi 1.5 saat hizmet etti.

"GOOD... GOOD..." DEDİ...
Ünlü oyuncu, tellaklar kendisini göbek taşında lifle sabunladıkça "Good... Good..."dedi. Travolta, daha sonra aromatik yağlı SPA hizmeti olan "paşa masajı" yaptırdıktan sonra tellaklara 100'er euro bahşiş dağıttı. Ayrıca hatıra fotoğrafı çektirdi. Ünlü aktör dün öğlen saatlerinde menajeri ile birlikte kaldığı otelden ayrılıp, Atatürk Havalimanı'na giderek özel uçağıyla Türkiye'yi terk etti.

John Travolta Nın Hamam Sefası!... Travolta, Galatasaray Hamamı Nda Tellaklardan Yağlı Masaj Ve Köpük Banyolu “paşa Servisi” ıstedi… cevir Kaydet ucankus8021
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi John Travolta Nın Hamam Sefası!... Travolta, Galatasaray Hamamı Nda Tellaklardan Yağlı Masaj Ve Köpük Banyolu “paşa Servisi” ıstedi… ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. John Travolta Nın Hamam Sefası!... Travolta, Galatasaray Hamamı Nda Tellaklardan Yağlı Masaj Ve Köpük Banyolu “paşa Servisi” ıstedi… yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi