Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kadınlar


mary, babasıyla birlikte çalıştığı işinden kovulmuştur. bir üstüne gittiği güzellik salonunda, manikürcü kız tanya’dan kocasının zengin avcısı, tezgahtar ‘’fıs fıs kız’’ crystall allen’la aldattığını öğrenince, annesi kızıyla bir tatile çıkar.

mary’nin yakın arkadaşı sylvie fowler, bir kadın magazin dergisinin baş editörüdür. fakat mutlu, başarılı bir hayat süren sylvie’nin işi tehlikededir. önceleri tanya’dan mary’nin aldatıldığını ilk öğrenen olarak mary’e söyleyip söylememe ikilemini yaşarken, kariyerinin kurtarmak adına dedikodu yazarı bailey smith’e mary’le ilgili malzeme verir. bunları öğrenen mary kendini dinlemek için bir kadın kampına gider burada kontes miller ile tanışır. buradaki deneyimlerinden sonra mary artık hayattan istediğini bilen birine dönüşür.

1930’lu yılların sonunda piyes film olarak yapılmış kadınlar, clare boothe luce’nin piyesinde onun nefret ettiği kadınlara karşı bir eleştiri olurken, 2000’li yılları uyarlamasında güçlü modern kadınların dünyasının şık bir komedisi haline gelmiştir.

sinema4678
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi