Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kalp Yogası Ile Uzun Yaşam...

"400">“Kalp Yogası” bypass ameliyatı olan hastaların normal yaşamlarına dönmelerini sağlamaya yönelik olarak düzenlenmektedir. Ameliyattan bir ay sonra kalp yogası programına başlayan hastalara temel yoga prensipleri öğretilerek kan basıncı ve nabız sayılarının düşürülmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca kalp yogası programının amacı, bypasslıların sağlığına katkıda bulunmanın yanı sıra; bir arada vakit geçirmelerini sağlayarak aralarındaki iletişim ve paylaşımı artırmaktır.

Memorial Hastanesi Kalp Yogası programı 16 Eylül 2008 Salı günü yeniden başlıyor. Memorial Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez yönetiminde Tamamlayıcı Tıp Bölümü’nden Dr. Neslihan İskit tarafından yapılan Memorial Hastanesi Kalp Yogası her Salı ve Cuma günleri gerçekleşecek. Temmuz 2008’e kadar kalp hastalarının sağlıklı bir hayat sürmeleri için devam edecek olan kursa katılım ücretsizdir.

PROGRAM:

Tarih: Her Salı ve Cuma
Saat: 19.00-20.00
Yer: Memorial Hastanesi Konferans Salonu

Katılım ücretsizdir.

Bilgi ve kayıt için : 444 7 888

Kalp Yogası Ile Uzun Yaşam... cevir Kaydet kadin15512
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Kalp Yogası Ile Uzun Yaşam... ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Kalp Yogası Ile Uzun Yaşam... yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi