Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Karınca ilköğretim değerlendirme

Boyutu:14.2 Mb

İşletim Sistemi:Windows98/Me/NT/2000/2003/XP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden karınca ilköğretim öğretmenleri için hazırlanmış yeni sisteme uygun den sınıfa kadar kullanabileceği son derece kullanışlı pratik bir değerlendirme programıdır.

1. program ile ;
2. e-okul’ dan alacağınız sınıf listesini doğrudan programa aktararak değerlendirmelerde yeterli olan öğrenci bilgi girişinden kurtulabilirsiniz.
3. branş öğretmeni yada sınıf öğretmeni fark etmez. istediğiniz adet’ farklı sınıf bilgilerini girebilir. sınır olmaksızın her bir değerlendirmeden istediğiniz sayıda farklı değerlendirmeler yapabilirsiniz. yani sınır yoktur.
4. programda farklı değerlendirme ölçeği kullanılmıştır. lük lük, lik not sistemi kullanabilirsiniz değerlendirme birimlerini kendinizde verebilirsiniz.
5. türkçe bireysel gözlem değerlendirmesinde ile arasında diğer değerlendirmelerde ise ile arasında ölçüt belirleyebilir. ölçütleri dosyadan aktarabileceğiniz gibi kendinizde tayin edebilirsiniz. sonradan üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
6. değerlendirme raporlarını doğrudan yazıcıya aktarabileceğiniz gibi, word, excel, pdf, html, bmp vb. formatlarına çevirerek kaydederek istediğniz yerde yazdırabilir rapor üzerinde değişiklikler, eklemeler yapabilirsiniz
7. öğrenci bilgileri üzerinde filtreleme sistemi kullanarak istediğiniz öğrenci gruplarını izleyebilir. sonradan öğrenci ekleyebilir yada silebilirsiniz. öğrenci numara sırasına otomatik olarak sokulacaktır.
8. programda yardım sistemi mevcut olup takıldığınız bilgi işlemlerde size yol gösterecektir.
9. tek bir komutla sınıfınızı değiştirebilir yada sınıfınızı silebilirsiniz.
10. programda yedekleme sistemi mevcut olup bilgilerinizi güvence altına alabilir yada başka yerlere taşıyabilirsiniz.
11. programa öğretmenlerimiz için gerekli olabilecek bazı not çizelgeleri excel formatında verilmiş olup sınıf bilgileriniz çizelgelere aktarılabilir.
12. ayrıca kişisel olarak öğrenci tanıma raporu, öğrenci gözlem raporu, öğrenci nüfus cüzdan örneği alabilir, sınıf raporları olarak sınıf listesi, sınıf boy ağırlık listesi, sınıf kulüp listesi, sınıf öğrenci velisi listesi alabilirsiniz. listelerinizi farklı formatlarda kaydederek başka yerlerde kullanabilirsiniz.
13. program orjinal cd’ sinde öğretmenlerimiz için gerekli olabilecek yasalar, yönetmelikler, önemli günler, okul bilgileri, ölçme değerlendirme rehberlik vb. bilgiler ile gerekli olabilecek yazışma formları etkinlikler eklenmiştir.
14. öğretmenlerimizin önemli günler planlamaları dikkate alınmış olup programa günlük eklenmiştir.

bu programa neden ihtiyaç duyuldu ?
bildiğiniz gibi değerlendirme programları excel ile hazırlanmış anda piyasada bol miktarda mevcuttur. excel formülleri sayfa yapıları kolay şekilde bozulabilmekte yada form yapısı dağılmaktadır. öğretmenlerimiz tekrar, tekrar sınıf bilgilerini girmekte bilgi güvenliği yeterince sağlanamamaktadır. program bütün değerlendirmelerinizi daha güvenilir, daha kolay giriş, raporlarda farklı formatlar değerlendirmeleri standart hale sokmaktadır.

not deneme yapabilmeniz için; sınıfı olarak tek bir sınıf öğrenci kayıt bölümüne işlenmiştir. dolayısıyla deneme yapan arkadaşlar sınıf şube olarak girmelidir.

karinca-ilkogretim-degerlendirme-programi_indir42591

Programını indir dosyalar42591
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi