Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kaşmir Ve Ipek Ve Denge…

"400">Silk&Cashmere ise moda mesajını her zaman olduğu gibi bu yıl da dünya modasıyla uyum içinde, ancak kendine özgü kalarak verdi. Kadın ve erkek koleksiyonlarını hazırlarken rahatlığı, konforu, lüksü ön planda tutarak modern detayları kullandı. En klasik diye bildiğimiz modelleri bir büzgü detayı, kocaman bir düğme ya da normalden uzun boyuyla güncelleştiriverdi. Modernlikle klasizmi dengeledi.


Örneğin resimdeki gibi; Kaşmir ceketlerde, zarafetle kocamanlığın şaşırtıcı uyumunu, kaşmirin yumuşaklığıyla kalın dokusunu dengeledi.


Silk&Cashmere, küresel ısınma sonucu neredeyse yok olan mantoların tahtını sallayan şal ve pelerinleri, koleksiyonunda çarpıcı bir şekilde kullandı. Mantoların tacını devralan ve kaşmirin ihtişamıyla büyüyen kaşmir pançolardan göz kamaştırıcı bir koleksiyon hazırladı. Oldukça iddialı renklerde ve alabildiğine gösterişli olan şal, eşarp, kaşkol, panço, pelerin, yelek gibi aksesuarların ihtişamını, bunların altında kullanılan sade kazak ve gömlek grubuyla dengeledi.


Saf ipekte farklı bir görünümle karşınıza çıkan Silk&Cashmere, nce ipeği doldurup şişirerek yepyeni bir görünüme büründürüyor. Bu haliyle, ipeğin ayrıcalığını bir kere daha hissedeceksiniz. Elegan ipekler yaşamımıza, güncelliği yakalayan dengeyle giriyor.

Kaşmir Ve Ipek Ve Denge… cevir Kaydet kadin15518
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Kaşmir Ve Ipek Ve Denge… ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Kaşmir Ve Ipek Ve Denge… yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi