Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kaybolan Yıllar Dizisi

kader, küçük çocuğun ayrılan yollarını yeniden bağlayacak. aralarından biri, nefretiyle her birinin hayatını baştan aşağı değiştirecek...

esmer (saruhan hünel) ile ali (burak hakkı) yetimhanede büyütülen geçmişlerini bilmeyen iki küçük çocuktur. esmer ali yaşındayken, yetimhane kapısına bırakılan küçük bebek, iki çocuğun hayatına bambaşka bir renk katar. küçük ezel’e (yeşim büber) adını koyamadıkları bir sevgiyle bağlıdırlar.

bu sevgi bağı ezel’in yaşındayken bir aile tarafından, evlat edinilmesiyle bir anda çözülür. ezel yeni ailesinin evinde, adı tüm dünyası değiştirilmiş bir şekilde yaşamaya başlar.

ali esmer ayrılığın acısını çıkarmak için yetimhaneyi ateşe verip kaçarlar. artık evsiz barksız ezel’siz bir yaşam onları beklemektedir...

... yıl sonra ...

ezel’in yetimhaneden ayrılması ali ile esmer’in istanbul’un karmaşık sokaklarında gözden kaybolmalarının ardından tam yıl geçer yaşam onları hiç beklenmedik bir anda karşı karşıya getirir. üçünün bambaşka hayatları vardır.

adı aylin olarak değiştirilen ezel evlenmiş, tıpkı kendisini evlat edinen babası gibi başarılı bir cerrah olmuştur.

ali, istanbul’un arka sokaklarında onu kıskıvrak yakalayan sivil polis tarafından büyütülmüş bugün organize işlerde başarılarına başarılar katan bir polis amiri olmuştur onu büyüten ailenin biricik kızları nazlı ile nişanlıdır.

esmer ise hayatın karanlık tarafında kalmış, mafyaya hizmet eden, patronu süleyman çesen’e (fikret hakan) sıkı sıkıya bağlı gözü kara bir adam olmuştur.

20 yıl önce savrulan birbirinden bir daha hiç haber alamayan gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişecek birbirlerini tanımayan ali, esmer ezel, kaderin kendilerini için hazırladığı müthiş bir oyunun kurbanı olacaklardır.
Anahtar Kelimeler: Kaybolan Yıllar dizisini izle,Kaybolan Yıllar hakkında , Kaybolan Yıllar eski bölümlerini izle diziler1056
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi