Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kayıp Prenses Dizisi

bir peri kızı olan defne, yeryüzüne iyilik yapmaya geldiği bir zamanda bir insana aşık olur. onların aşkı vazgeçilemez, unutulamaz yerine başka bir şey konulamaz bir aşktır. aşkın uğruna peri kızı ölümsüzlükten, sonsuz güçlerden, periler âleminin kraliçesi olmaktan vazgeçer. sıradan bir insan olarak yeryüzünde yaşamayı seçer.

çok mutlu olacaklarını, hiç ayrılmayacaklarını düşündükleri bir anda kötülük karşılarına dikilir. arun’dur kötünün adı… defne’yi elde edememenin hırsıyla gözü kararmıştır. peri kızı’nı yeni zorlu bir tercih bekliyordur artık. kızı kocasının ölümünü seyredecek periler alemi’ne geri dönecektir.

gözyaşlarıyla kızını karanlık bir gecede bırakıp ayrılır yeryüzünden. belirsizliğe terk ettiği minik yavrusunu kızlarıyla beraber sır olan karısına yıllarca kin besleyecek olan sevdiği adamı bırakır ardında. sevdiği adama hiçbir açıklama yapamaz çünkü ömrünün sonuna kadar tutması gereken bir yemini var. “sessizlik yemini”…

zamanı geldiğinde kötünün, arun’un karşısına dikilecektir. asla yenilmeyeceğini sanan kötü; “kayıp prenses” efsanesini yok etmek için elinden geleni yapsa başarılı olamayacak.

amansız kötülere karşı masumiyet, iyi niyet, saflık, adalet aşk galip gelecektir.
hangi şartta yaşıyor olursa olsun, içindeki güce inananların zaferidir bu.
Anahtar Kelimeler: Kayıp Prenses dizisini izle,Kayıp Prenses hakkında , Kayıp Prenses eski bölümlerini izle diziler1420
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi