Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kaz Tüyü Konforu

"400">OTHELLO’nun her bütçeye uygun Verde yastığı size kış soğuklarında keyifli uyku sunuyor.

Uykuda doğallığın, sağlığın, kalitenin simgesi kaz tüyü ürünler artık daha çok tercih ediliyor. MAYA TEKSTİL tarafından üretilen OTHELLO ise geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatı ile uyku ürünlerinde öne çıkmaya devam ediyor. Othello Verde Yastık, dolgun yapısı ile kaz tüyü konforunu ve ergonomiyi bir arada sunuyor. Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Verde yastık, gece boyu yaşanan sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyor, nemi ayarlıyor ve uyku için ideal bir atmosfer oluşturuyor. “Hydroscopic” özelliği ile vücut nefes alırken, ısıyı tutma özelliği, vücudun bir taraftan ısınırken diğer taraftan da terlemesinin önüne geçiyor.


Herkes için kaz tüyünün markası OTHELLO…

Doğal ve kaliteli bir uyku için en ideal uyku ortamlarını oluşturmak kaz tüyü ürünler ile mümkün oluyor. Artık kaz tüyü ürünlere ulaşmak uzak değil. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturan Othello markalı kaz tüyü yastık ve yorganlar ile kış hazırlıklarınızı tamamlayın.

Ülkemizde uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL’in OTHELLO markalı kaz tüyü yastık ve yorganları, doğal ısı ortamıyla vücudu soğuk kış gecelerinde koruyor. Hafifliği kadar esnekliği ile de öne çıkan Verde yastık, uyku sürelerinin daha verimli geçmesini sağlıyor. Son derece hijyenik bir uyku malzemesi olan kaz tüyü, uzun ömürlü bir malzeme olması nedeniyle de tercih ediliyor. Kaz tüyü, kullanıldığı ürünlere verdiği estetik görünümün yanı sıra, hareket kolaylığı sağlaması ile de yastık ve yorgan için çok kullanışlı kabul ediliyor.

OTHELLO kaz tüyü yastık ve yorganlar Metro Gross Market, Koçtaş, Real ve Carrefour ile tüm seçkin ev tekstili mağazalarından temin edilebiliyor. OTHELLO ürünleri hakkında 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir, www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {} Kaz Tüyü Konforu cevir Kaydet kadin16501
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Kaz Tüyü Konforu ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Kaz Tüyü Konforu yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi