Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Kudos

Boyutu:17.6 Mb

İşletim Sistemi:WindowsMe/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
nisan 2008 öğleden sonra saat bugün yaşındasınız yalnızsınız. ingiltere'nin başkenti londra'da bir kenar mahallesinde bir küçük daire içinde yalnız yaşıyorsunuz. okulu bırakmışsınız işiniz yok. gelecek korkusu içinde yaşıyorsunuz. kısaca; hayattan bekliyorsunuz 30. doğum gününüzde bunu başarabilecek misiniz?

kudos, bir yaşam simülasyon (benzetim) oyunudur. hem windows hem macintosh işletim sistemlerinde çalışır. oyunda bir kişiyi seçip onu yönlendiriyorsunuz. sürekli oyunla haşır neşir olanlar için temel mantığı oynanışı kolay. kudos, birinin hayatını kontrol etmek üzere kurulu bir strateji oyunudur. kontrol ettiğiniz kişinin nerede çalıştığını davranışlarını düzenleyebilirsiniz. örneğin; alkolik bir taksi şoförü olmak ister miydiniz? inzivaya çekilmiş bir astrofizikçi?

oyunun içine daldıkça ana görüş içinde göremeyeceğiniz bölgeleri keşfedebilirsiniz.

kudos 'sims' gibi yaşam simülasyon oyunudur. sims'de daha fazla mimari gerçek zamanlılık varken, kudos daha çok stratejik sims'den daha soyuttur.

10 yıl sonunda yüksek derece eğitimli, popüler hatta zengin olabilirsiniz.

'turn based' (sıra esaslı strateji) tarzda oyundur. ilk önce bir işe girip para kazanmalısınız. seyretmek, kitap okumak, banyo yapmak jimnastiğe gitmek gibi temel olarak her akşam yapabileceğiniz şeyler vardır.

ayrıca sosyalleşmek için bazı arkadaşlarınızı dışarıya davet edebilirsiniz. bir lokantaya götürebilir, dışarı bara gidebilir, futbol maçı seyretmeye davet edebilir sahibi olarak yemek verebilirsiniz.

oyunun lisans fiyatı ise 9.95$'dır.

kudos-programi_indir42256

Programını indir dosyalar42256
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:

Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi