Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Küresel Bir Din Projesi Olarak Moonculuk Tek Din, Tek Dil Ve Tek Millet Oluşturm

Mooncular düzenledikleri uluslar arası ve ırklararası toplu nikah törenleri ile daha önce yazılı ve görsel basınımızda kısmen yer almalarına rağmen ilk defa 20 Mart 2002 tarihli Ankara Sheraton Otel 'deki toplantıları ile Türk kamuoyunda büyük yankı uyandırmış ve ülkemizdeki faaliyetleri haftalarca TV kanallarında hareketli tartışma programlarına ve gazete sütunlarına taşınmıştır. Moonculuğun teolojik yönüne değinilmemiş yüzeysel politik iddialarla bilgi boşluğunu doldurmak bir tarafa zihinler daha da karışmıştır. Çünkü bu yeni küresel dini akımla ilgili tek bir şey bilinmiyordu.
Elinizdeki bu kitap akademik bir bakışla kendisini özelde Hıristiyanlığın genelde de bütün dinlerin kurtarıcı mesihi ve eşiyle birlikte insanlığın "Gerçek Ebeveynleri" olarak gören Moon 'u ve liderliğini yürüttüğü Moonculuğu bu sorular çerçevesinde ortaya koymaya çalışılmaktadır. Küresel Bir Din Projesi Olarak Moonculuk Tek Din, Tek Dil Ve Tek Millet Oluşturm cevir Kaydet kitap68788
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Küresel Bir Din Projesi Olarak Moonculuk Tek Din, Tek Dil Ve Tek Millet Oluşturm ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Küresel Bir Din Projesi Olarak Moonculuk Tek Din, Tek Dil Ve Tek Millet Oluşturm yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi