Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Lazer Epilasyonda Devrim

"400">LAZER EPILASYONDA DEVRIM - LAZER EPILASYONDA SON NOKTA

Yeni sistem lazer contact cooling mekanizması ve photon recycling dediğimiz dünyada tek olma özelliğini elinde bulunduran 3 zamanlı eşsiz bir soğutma sistemine sahip olduğu için uygulama sırasında neredeyse hiç ağrıya neden olmayan lazerlerdir. Bu sistem şu an icin lazer teknolojisinin ulaştığı en son noktada yer alır. Diğer lazerlerde bulunan tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra çalışma hızı açısından diğer sistemlerden biraz daha hızlıdır ve yan etkileri yoktur. Bu özellikleri sayesinde işlemler daha hızlı ve risksiz bitirilebilmektedir, bronz ve koyu tenli hastalarda da kullanılabilmektedir. Ve de en önemlisi en fazla sayıda Amerikan FDA onayı alanlazerle yapılabilen tüm işlemlerin %93unu tek başına effektif olarak yapabilen dünyadaki en etkin ve güvenli eşsiz lazer sistemidir..Yeni system lazer ince ve sararmış tüylerde de etkilidir. İnce kıllar için gerekli yüksek enerjili ve kısa süreli lazere atışlarını tekrarlanan atışlar sırasında sağlayabilir

KALICI VE UZUN DONEMLI EPILASYON SAGLAR

Kıllarda tekrar büyüme olsa bile oluşacak kıllar ; zayıf, açık renkli kozmetik önemi az tüyler şeklinde ihmal edilebilir olacaktir. Güvenilir bir yöntemdir. Kanserojen değildir.Ayrıca bu yeni sistem lazerlerde LEKE ve YANIK YAPMA RISKI YOKTUR ve bu çok önemli bir durumdur.

Bu yeni sistemde ayrıca bronzlasmış bir cilttede epilasyon yapabilmektedir Yeni tip lazerin sahip olduğu teknoloji ve ileri düzey soğutma sistemleri ile; baarının etkinliğin konforunuzun ağrı ve acı hissetmemenizin vede leke yapmama durumunun garantisidir. Tedaviyi tamamen başarılı devam ettirmek istiyorsanız seanslarınızı düzenli olarak yaptırmanız gereklidir.Her seans sonrasında iki hafta içinde kıllarınızda % 20-25 azalma olacaktır.Bu azalma tüm alandan olmaktadır. Eğer hormonal bir probleme ba bir kıllamanız mevcutsa bu gibi durumlarda bir yandan endokrinolog ve/veya jinekolog tarafından tedaviniz devam ettirilirken diğer taraftan mevcut kıllarınız için lazer epilasyona devam edilir.

SONUC OLARAK BU LAZERDE TEKNOLOJININ BIZE SUNDUGU EN ONEMLI VE BASARILI YENI SISTEMLE DAHA ETKILI YUZ GULDURUCU TAMAMEN ACISIZ KONFORLU -YAN ETKISI OLMADAN RISKSIZ KALICI VE ETKIN BIR EPILASYON SAGLANABILMEKTEDIR.

Dr.EMRE CICEK
info@emrecicek.com

ABDI IPEKCI CAD.NO5/3
ARZU APT D:4 NIŞANTASI
0212-2962880-81
www.emrecicek.com Lazer Epilasyonda Devrim cevir Kaydet kadin15811
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Lazer Epilasyonda Devrim ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Lazer Epilasyonda Devrim yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi