Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Levis’ta Indirim Başladı!

"400">Levi’s® Red Tab® Jeans erkek koleksiyonu tamamen klasik parçaların çağdaş bir üslupla yeniden yaratılması ile oluştu; jean dünyasının efsanevi düğmeli modeli Levi’s® 501® jean’den parkaya, koton t-shirt’lerden eskitilmiş görüntülere bu üslubu birçok üründe görmek mümkün. Erkekler için her sezonun favori ürünü 506, ayrıca 18 yıkamasıyla 501® Jeans indirime giren ürünler arasında...Levi’s® Red Tab® Jeans kız koleksiyonu “punk” duruşuna modern bir bakış açısı getiriyor ve uzman eller tarafından dikilmiş keskin silüetler mükemmel görünümü sağlıyor. Levi’s® kızlarının bu kış favorileri birbirinden oldukça farklı modelleri gösteriyor; paçaya doğru genişleyen 479, bol model 474 ve koleksiyondaki en dar modellerden biri olan 473...

Bunların yanında non-denim alternatifler, şık triko ve gömlekler ve kaz tüyü kabanlar da indirime giren ürünler arasında.Denim jeans tarihinde yeni bir sayfa olan ve bu sezon da formun ve işlevselliğin birleşmesinden doğan “harekete özgürlük” kavramını yansıtmaya devam eden LEVI'S® ENGINEERED JEANS® koleksiyonu da bu indirimde kaçırmamanız gereken fırsatlar arasında.

Levi’s® mağazalarına uğramadan geçmeyin. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için beğendiğiniz modelleri mutlaka bulacaksınız.

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));


try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-2614683-1");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}Levis’ta Indirim Başladı! cevir Kaydet kadin16395
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Levis’ta Indirim Başladı! ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Levis’ta Indirim Başladı! yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi