Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Linet ve Ziynet Sali

Aslan Gibi adlı şarkısı ile çok sevilen Linet, vakit kaybetmeden yeni albümünü çıkardı. Paylaşmak İstiyorum adlı yeni albümünde çok fazla iddialı şarkı bulunduğunu söyleyen Linet, hangi şarkıya klip çekeceği konusunda çok kararsız kalmış.

O Kim Oluyor adlı şarkısına klip çeken Linet i bu hafta bu kliple ekranlarda izlemeye başlıyoruz. İki hafta sonra ise, sözü ve müziği Murat Güneş e ait olan Aşk Ordusu adlı şarkıyla ekranlarda olacak sanatçı. Bu şarkının klibinde Linet, fotoğraf çekimindeki bir mankeni canlandıracak ve fotoğrafçısı ile flört edecek. Cumali Çöp ün çektiği bu klipte ayrıca Linet bize dört mevsimi yaşatacak çünkü klip çekimi esnasında hava güneşliyken birden yağmur, hatta kar yağmaya başlamış. “Paylaşmak İstiyorum” adlı albümünde, Ferdi Tayfur’un Derbeder ve Orhan Gencebay ın Çilekeş adlı şarkılarını da yorumlayan Linet, ilerleyen aylarda bu şarkıları da kliplendirmek istiyor.

Linet in favori şarkısı : Sıla - Sevişmeden Uyumayalım
Burcu : Balık


Ziynet Sali

Herkes Evine adlı şarkısıyla büyük başarı elde eden Ziynet Sali, başarısını Beş Çayı adlı Sezen Aksu şarkısı ile sürdürüyor. Beş Çayı adlı şarkısında iç çamaşırı ve sabahlıkla kamera karşısına geçen Ziynet Sali, bu klipte Herkes Evine adlı şarkısının da klibini çeken yönetmen Murat Küçük ile çalışmış.

Sezen Aksu dan Beş Çayı dışında İstanbul İstanbul Olalı adlı şarkıyı da alan Ziynet Sali, Sezen Aksu desteğinden dolayı çok mutlu ve Sezen Aksu nun bu şarkıları kendisine sevgiyle verdiğini söylüyor. Ziynet Sali, albümünde yer alan Olmaz Olsun adlı cover şarkının da sevilmesinden dolayı çok keyifli. Üçüncü klip konusunda kararsız olan sanatçı, albümde yer alan Hava Hoş adlı şarkısının öne çıktığını ve belki bu şarkının da kliplenebileceğini söyledi.

Ziynet Sali nin favori şarkısı : Sezen Aksu - Beni Unutma
Burcu : Boğa
Mine AymanLinet ve Ziynet Sali mp3 indir yükle muzikhaberleri17
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Rastgele Kayıtlar

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi