Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Lorenzo'nun Yağı


yaşına kadar herhangi bir rahatsızlık belirtisi göstermeyen normal bir çocuk olan lorenzo odone’da bir süre sonra ani bayılmalar hafıza kayıpları baş göstermeye başlar. adl adı verilen tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan lorenzo için doktorlar fazla birkaç yıl ömür biçerler.

herhangi bir tıp bilgisi olmayan augosto michaela çifti çocuklarını kurtarmak için tüm zamanlarını tedavi konusunda bir umut bulmak için harcarlar. yaptıkları araştırmalar sonucu hastalığın kandaki zararlı yağ asitlerinden olduğunu öğrenen çift, bir tedavi geliştirebilmek için her yolu denemeye başlar.

lorenzo’s oil, oğullarını kurtarmak için her türlü yolu deneyen buldukları tedavi tıp literatürüne giren lorenzo odone ailesinin gerçek yaşam hikayesini anlatıyor. fazla yıl yaşayabileceği söylenen lorenzo’nun hastalığı, tedavi sayesinde daha fazla ilerlemedi odone, 2008 mayıs ayında yaşında hayatını kaybetti. nick nolte susan sarandon'ın performanslarıyla güçlenen film, susan sarandon'a üçüncü oscar adaylığını getirmişti.

sinema5513
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki: ' />
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi