Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Masumlar Dizisi


kader onları zor zamanlarında bir araya getirmişti. kaan zeynep’e inanmayı öğretmiş, zeynep bilmeden olsa kaan’a kendini toplaması için yardım etmişti.
hep aşkla bir arada oldular… birbirlerini hep çok sevdiler…
birlikte bir hayat kurdular, birlikte hayal ettiler. umutları birdi.
her şey güzeldi. kaan inat azimle sarıldığı işinde her gün daha başarılı oluyor, terfi bekliyordu. zeynep kendisini kocası evliliğine adamış, hayatlarını güzelleştirmek için uğraşıyordu. bebek hayalleri vardı, sadece biraz beklemeleri gerekiyordu, bebeklerine daha iyi bir hayat sağlayacak duruma gelene kadar…
heyecanla bekledikleri gün geldi; kaan’ın terfi alacağı gün…
ama kaderin onlara bir sürprizi vardı.terfilerin açıklanacağı toplantıda kaan hiç ummadığı biriyle karşılaştı; eski aşkı başak’la…

kaan başak… ilk gençliklerinde birbirlerinin ilk aşklarıydılar… zor olacağını biliyorlardı ama delice sevmiş, her şeyi göze almışlardı…
ama sonunda ayrıldılar. kaldıramayacakları bir yükle karşı karşıyaydılar. çok gençti ikisi de… hayat onları kolayca başka taraflara savurdu.
yıllar ikisi için zor geçti. yaşamaya devam etmeleri gerekiyordu, ettiler. kaan başka bir kadını sevmiş, mutlu bir evlilik yapmışken başak tek başına kalmayı seçti. kimseyi sevmedi bir daha, kimsenin hayatına girmesine izin vermedi. yalnızca işi bir küçük kızı vardı onun için.

ve şimdi ikisi geçmişi arkalarında bırakmışken hayat onları bir kez daha bir araya getirdi.

ikisi kaderin cilvesinden rahatsız olurlar. ikisi çekip gitmek ister ama vazgeçerler…
kaan, karısı zeynep’i çok sevmekte kaybetmek istememektedir. başak’tan uzak durmaya çalışmanın zeynep’i şüphelendireceğinden endişelenen kaan kendisini, başak’ı unuttuğunu onunla bir arada olmaktan etkilenmeyeceğini ispatlamak zorunda hisseder. sebeple şirkette kalmaya işine devam etmeye karar verir.
başak, böyle bir karşılaşma yüzünden kaçmak niyetinde değildir. işi onun için önemlidir kaan’ı çoktan unuttuğunu düşünmektedir.
kaan başak’ın aynı şirkette çalışmaya başladığını öğrenen, zeynep için zor günler başlar. zeynep hem çok sevdiği kocasını kaybetmemek hem evliliğini ayakta tutmak için onurlu bir mücadeleye girişir.

ancak işyerinde her gün bir arada olmak başak kaan’ı hiç tahmin edemedikleri şekilde etkiler. kaan, başak’ı unutamadığını fark eder. ancak kaan’ın kendine kendisine verdiği bir söz vardır; karısını asla aldatmayacaktır. kaan mutlu evliliği ile eski aşkı arasında kalır.
kaan’dan ayrıldığı günden beri hayatına hiç kimseyi sokmamış olan başak kaan’ı hala unutamamış olduğunu fark eder. bir yuvanın yıkılmasını asla istemeyen başak vicdanı ile eski aşkı arasında kalır.

kaan, zeynep başak atlatması çok zor bir fırtına ile karşı karşıyadır.
Anahtar Kelimeler: Masumlar dizisini izle,Masumlar hakkında , Masumlar eski bölümlerini izle diziler1636
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi