Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Mega Bomberman

Boyutu:1.05 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
mega bomberman, tahmin edeceğiniz gibi dyna blaster veya bomberman tarzı hatta birebir aynı türde bir oyun. yine bilmeyen arkadaşlar için oyun hakkında kısa bir bilgi vermekte fayda var.

oyundaki genel amacımızın, geçeceğimiz bölümlerde bulunan labirentlerde dolaşarak elimizdeki bombaları uygun yerlere bırakıp yaratıkları öldürmek olduğunu söyleyebiliriz. tabii bunu yaparken önümüze birtakım duvarlar çıkacaktır. duvarları bombalarımızla yıkıp, içlerinden çıkan çeşitli özelliklerdeki nesneleri bünyemize dahil etmemiz oyunu rahatça bitirmemiz açısından bize yardımcı olacaktır. peki patlayan duvar bloklarından çıkacak olan nesnelerin özellikleri nelerdir? bomba patlamasının ateş gücünü arttırma, mevcut bomba sayısını arttırıp, bırakabilme, uzaktan kumanda tesisatı, duvarlardan geçme-hayalet modu, ekstra hak, geçici zırh, patenlerle hızlı koşma vb. daha birçok özellik bölümlerde sizleri bekliyor olacaktır.

mega bomberman oyununa dahil edilen diğer özellikler ise şekilde sıralanabilir;

1-4 oyuncu aynı anda oynayabilir.
bomberman patlayıcı aksiyonu
tek kişi veya arkadaşınızla karşılıklı oynayabilme
bombaları saptayabilme uzaklardan arkadaşınızı havaya uçurabilme

oyundaki müzik ses efektleri oldukça etkileyici hazırlanmış. grafikler (iki boyutlu) bir tasarım ile kuşbakışı olarak düşünülmüş olay bize rahatça karakterimizi yönetim imkanı sağlamıştır.

sonuç olarak mega bomberman, türün meraklıları açısından kesinlikle kaçırılmayacak bir oyun. herkese tarafımdan tavsiyemdir. iyi oyunlar...

mega-bomberman-programi_indir41156

Programını indir dosyalar41156
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi