Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Mert ile Gert Dizisi

aynı babanın ama farklı annelerin çocukları olan iki kardeş… mert ile gert’in birbirlerine zıt iki karakter olması, farklılıklar sonucu yaşanan olaylar, diziyi renkli bir kadar eğlenceli kılıyor.

sorumluluk sahibi, tutumlu, bilinçli, içine kapanık gert ile onun tam tersi savurgan, hayatı ciddiye almayan, tembel, soğukkanlı çapkın mert… mert’in savurganlığı sonucunda iki kardeşin başları sahipleri poyraz bey’le fena halde derde girer. huysuz bir emekli olan poyraz bey gençleri evden çıkarmak için lazımsa yapar.

ancak mert gert’in hayatları, kendilerini çok seven servet halalarının yanlarına yerleşmesiyle karşılarına taşınan güzel kızın yaşamlarına girmesiyle değişir. hayatını senelerce babasının bakımına adamış hep bir aile yaşamı düşleyen servet hala’nın yeğenlerinden başka kimsesi kalmamıştır. hastalık hastası yapısı onu huysuz çekilmez bir kadın gibi gösterse aslında melek gibidir.

bu arada mert, nazlı’nın, diğer kızlardan farklı olduğunu anlar gerçek aşkla tanışır. fakat nazlı’yı aşka ikna etmesi çok uzun zaman alacaktır. ömrü boyunca güzelliğinin sıkıntısını çekmek zorunda kalan nazlı’nın büyük amacı iyi bir doktor olabilmektir. ilk zamanlar mert’in aşırı ilgisinden rahatsız olur. ona güvenmeye başladığında ise ilgiye kayıtsız kalamaz.
Anahtar Kelimeler: Mert ile Gert dizisini izle,Mert ile Gert hakkında , Mert ile Gert eski bölümlerini izle diziler1351
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi