Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Microsoft .NET Framework

Boyutu:231 Mb

İşletim Sistemi:Windows2003/XP/Vista

Dil:Türkçe

Açıklama:
microsoft® .net framework 3.5 service pack
.net framework 3.0'ı hedefleyecek şekilde geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken ortak dil çalışma zamanını ilişkili dosyaları yükler. microsoft .net framework 3.5, .net framework 2.0 3.0 üzerine inşa edilmiş birçok yeni özellik içermesi yanında, .net framework 2.0 service pack 2'yi .net framework 3.0 service pack 2'yi içerir.

microsoft .net framework 3.5, windows® için yeni yönetilen kod programlama modelidir. görsel açıdan çekici kullanıcı deneyimlerine sahip uygulamalar oluşturmak, teknoloji sınırlarının ötesinde sorunsuz iletişim sağlamak çok geniş bir yelpazede süreçlerini destekleyebilmek için .net framework sürüm 3.0'ın gücünü yeni teknolojilerle birleştirir. yeni teknolojiler windows presentation foundation, windows communication foundation, windows workflow foundation windows cardspace'dir. .net framework 3.5, windows vista™ işletim sisteminin bir parçası olarak sağlanır; windows özellikleri denetim masası'nı kullanarak bileşeni yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

microsoft .net framework 3.5 paketi, yeni web protokol wcf servisleri içindeki ajax, json, rest, pox, rss, atom, gibi standartları destekler. yeni sürümde visual studio 2008 wf, wcf, wpf servisleri teknolojisi bulunmaktadır.

.net framework 3.5, .net framework 3.0 sürümüne eklenen yeni özelliklere ilavelerde bulunmuştur. örneğin, windows workflow foundation (wf), windows communication foundation (wcf), windows presentation foundation (wpf) windows cardspace'deki özellik kümeleri. olarak .net framework 3.5, birçok teknoloji alanında, değişikliklerin bozulmaması için yeni derlemeler olarak eklenmiş bazı yeni özellikler içerir.

bunlar aşağıdakileri içerir:

dil ile tümleştirilmiş sorgu (lınq) veri duyarlılığının derin tümleştirmesi. yeni özellik, aynı söz dizimini kullanarak birçok türdeki sql verisi, koleksiyon, xml dataset projeksiyonlarını filtreleyen, numaralandıran oluşturan lınq özellikli dillerde kod yazmanızı sağlar.

asp.net ajax, popüler tarayıcıların tümünde çalışan daha verimli, daha etkileşimli yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş web deneyimleri oluşturmanızı sağlar.

ajax, json, rest, pox, rss, atom birçok yeni ws-* standardı gibi wcf hizmetleri oluşturmaya yönelik yeni web protokolü desteği.

wf, wcf wpf için visual studio 2008'de, yeni akışı kullanan hizmet teknolojisi dahil olmak üzere tam araç oluşturma desteği.

.net framework 3.5 temel sınıf kitaplığında (bcl) birçok ortak müşteri isteğini karşılayan yeni sınıflar.

.net framework 3.5'in önceki yayım öncesi (beta) sürümlerini yüklediyseniz, yüklemeyi çalıştırmadan önce program ekle veya kaldır'ı kullanarak onları kaldırmanız gerekir.

microsoft-net-framework-programi_indir41021

Programını indir dosyalar41021
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi