Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Mine - Benim Günüm

90 lı yıllarda Ajlan - Mine ikilisiyle hayatımıza giren Mine, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Benim Günüm isimli maxi single ını Mess Production etiketiyle Mart ayında yayınlanıyor. Albüm yapmadığı dönemlerde ağırlıklı olarak sahnede Latin ve Caz müziği icra eden Mine, bu çalışmasında ise günümüzün soundunu yansıtan yepyeni şarkılar hazırladı.

Son dönemin en iyi elektro-pop çalışması olan projede tüm parçaların sözleri ve besteleri Mine ye ait..
Mine

Genco Arı nın müzik direktörlüğünü yaptığı, Aydın Tüfekçi, DJ U.F.U.K., Mustafa Özşamlı, Gökhan Sürer, Feryin Kaya, Burak Irmak ve Kaze den oluşan geniş bir aranjör kadrosuna sahip olan BENiM GÜNÜM de, dans müziği temaları taşıyan, elektro-pop türünde, enerjik soundlu 4 şarkı ile birlikte sözü ve müziği yine Mine ye ait olan Madonna adlı İngilizce bir de bonus track bulunuyor. Mine bu şarkıda son dönem dans müziğinin en başarılı erkek vokali Bedük ile düet yapıyor.

Mine, albümün ilk video klibini Benim Günüm isimli parçasına çekti. Klibin çekimleri, Kastamonu nun Araç ilçesinde yüksek ve karlı yaylalarda zorlu hava koşulları sebebiyle 3 günde ancak tamamlanabildi.

Mine artık dinamik sahne show uyla izleyenlerini büyülemeye hazırlanıyor...mine benim günüm mp3 indir, ajda pekkan mp3 indir yükle muzikhaberleri6
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Rastgele Kayıtlar
Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi