Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


MiniDJ

Boyutu:2.5 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
minidj, adından anlaşılacağı gibi küçük boyuta sahip, yerli yazılımcılar tarafından hazırlanmış, bir efekt programıdır. programla müzik arşivinize renk kazandıracaksınız. ücretsiz türkçe olan sürümü bir defalığına olsa denemenizi öneriyoruz.

üreticiden minidj, müzik dosyalarınıza efekt kazandırabileceğiniz ücretsiz bir programdır. programla arşivinizde bulunan mp3 dosyalarına son derece kulağa hoş gelen efektler verebilirsiniz. programda önemli olan tek şey, dosyaların “c:\minidj\” klasörünün içinde olmasına dikkat etmenizdir. efektlerin ise “c:\minidj\dj” klasörü içerisinde olması yararınıza olacaktır. efektler bölümüne ayar butonundan isteğiniz ses dosyasını atayabilirsiniz. size tavsiyemiz fazla büyük olmamaları. atama işleminden sonra kaydet demeniz yeterlidir.

bu program herhangi bir bilgi veya bilgilerinizi bir şahsa şahıslara göndermez. sadece test amaçlı konulmuş küçük bir reklam vardır istenildiğinde program içerisinde kapatılabilmektedir.

not herhangi bir hata kontrolü yapılmamıştır. eğer oluşan bir hata tespit ederseniz, hatayı e-posta yoluyla üreticiye bildirdiğinizde, söz konusu olan hata yakın zamanda çözüme kavuşacaktır...

minidj-programi_indir40710

Programını indir dosyalar40710
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:

Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi