Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Multi Virus Cleaner 2008

Boyutu:1.59 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
multi virus cleaner 2008, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. günümüzün önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen temizleyebilen araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, inndirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.

multi virus cleaner yazılımı düzenli olarak güncellenmektedir 6000 üzerinde zararlıyı algılayabilmektedir. tespit edip temizleyebildiği zararlılara örnek olarak şunlar verilebilir: mydoom, bagle, sasser, zafi, netsky, klez, sobig, welchia blaster. yazılımın tespit edebildiği tüm zararlıların listesine yazılımı kurduktan sonra gözatabilirsiniz.

4 ayrı tarama tipine sahip olan yazılım; "ouick scan"(hızlı tarama) ile yalnızca zararlıların bulaşma ihtimali olan riskli alanları sistem dosyalarını, "full scan"(tam tarama) ile sabit diskte yer alan tüm dosyaları, "deep scan"(derin tarama) ile tüm dosyaları kayıt defterini tarayabilmektedir. "custom scan"(elle tarama) ile ise sizin belirlemiş olduğunuz alanları tarayabilme imkanı vermektedir. tercihinize bağlı olarak yazılım tarama sırasında bir zararlıyı tespit ettiğinde isterseniz direk temizlemeye isterseniz size sorulmasına izin vermektedir.

multi virus cleaner bir virüsten koruma yazılımı değildir. nedenle gerçek zamanlı tarama, sezgisel algılama gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. yalnızca veritabanındaki tanımlanmış zararlıları tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip yardımcı bir araçtır. lakin yazılım düşük işlemci gücü ile çalışabilmektedir kullanımı oldukça kolaydır.

multi-virus-cleaner-2008-programi_indir40244

Programını indir dosyalar40244
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi