Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Nasıl Iyi öpüşülür?

"400">Fazla dudak parlatıcısı sürme!

Kızlar, evet belki makyajınız, özellikle de parlatıcınızla çok daha hoş göründüğünüzü düşünüyorsunuz ama, erkekler genelde onlara yapış yapış gelen bu maddeyle temas etmek istemezler. Üstelik ortalıkta öpüştükten sonra rujlanmış dudaklarla dolaşmak da onlar için fazla uygun değildir.

Nefesine ve temizliğine özen göster!

Unutma ki, sen hissetmesen de ter kokun veya başka hoş olmayan vücut kokuları başkalarının dikkatini daha fazla çeker.

Raptiye gibi saplanmış bir şekilde durma!

Öpüşmek çok önemli bir fiziksel temastır. Dudaklarımız, vücudumuzda en fazla sinir hücresi bulunan yerlerden biri. Bir organınız bunca uyarılmaya maruzken hiç kıpırdamaman hiçbir şey hissetmediğin anlamına gelir.

Utanma!

Utanmak başarısızlığı çağırır… Dişlerin, dudakların, dilin yaşadığın o anı paylaşsın. Partnerini rahatsız etmeden öpüşme eylemine tam entegre ol.

Hayal kurma!

Birisiyle ilk defa öpüşme ihtimalin varsa, hayal kurma. Hayal kurmak hayal kırıklığına ve strese davettir. İstediğin gerçekleştiği zaman o anın keyfini çıkarmaya bak. Unutma ancak bir tane ilk öpücük vardır, ona aşırı anlam yükleyerek kötü bir deneyimle başlamak istemezsin.

Nasıl Iyi öpüşülür? cevir Kaydet kadin14051
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Nasıl Iyi öpüşülür? ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Nasıl Iyi öpüşülür? yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi