Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Nöbet Otomasyonu

Boyutu:396 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
türk silahlı kuvvetleri'nde görevli erbaş için adil nöbet çizelgesi hazırlamak amacıyla yazılmış orijinal bir programdır. görevli personelin görevli olduğu saatleri, çarşı izin saatlerini, gün bölük nöbetçi çavuşu olanları programdaki mazeret/izin tablosuna kaydederek saat dilimlerinde personel nöbetten muaf tutulabiliyor.

kadro erbaş listesini detaylarıyla kaydettikten sonra istendiği taktirde "iki hemşehri yanyana nöbet tutamaz", "aynı tertipler yanyana nöbet tutamaz", "aynı koğuşta kalanlar yanyana nöbet tutamaz" vb. kriterleri seçerek yanyana gelebilecek erbaş dengesi ayarlanabilmekte.

aynı zamanda istendiği taktirde bir rütbeli bir rütbesiz askerin birlikte nöbet tutmasını sağlanabiliyor. fiziksel olarak mümkün olduğu taktirde personelin iki nöbeti arasındaki boşlukta opsiyonel olarak ayarlanabiliyor, mümkün olmadığı durumlarda program uyarı vererek nöbet aralığını otomatik olarak azaltır.

günlük nöbet çizelgesini otomatik olarak çıkartır. kadro er/erbaş için hazırlanan program uygun nöbet yerleri mazeret kayıtları girildiği takdirde "acemi" askerler için kullanılabilir.

not: programın çalışması için bde (borland database engine) kurulu olmalıdır.

nobet-otomasyonu-programi_indir42008

Programını indir dosyalar42008
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi