Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Nurgül Yeşilçay'ın Saçlarına Ne Oldu?

Asmalı Konak'ın Bahar'ı Nurgül Yeşilçay, senaryo gereği kanser tedavisi gördü. Rol uğruna güzelim saçları gitti

Asmalı Konak dizisinin finalinde lenf kanseri olduğu ortaya çıkınca dizi tutkunlarını gözyaşlarına boğan 'Bahar', 'Asmalı Konak'ın sinema filmini izleyenleri de ağlatacak.

Özcan Deniz'in canlandırdığı eşi 'Seymen Ağa'nın tedavisi için Amerika'ya götürdüğü 'Bahar', 'Asmalı Konak' filminde hayranlarının karşısına kazınmış saçlarıyla çıkacak.
     
Abdullah Oğuz'un yönettiği ilk sinema filmi olan 'Asmalı Konak'ın New York'taki çekimlerinde 'Bahar', rolü gereği lenf kanserinden kurtulabilmek için kemoterapi tedavisi görecek. Bu tedavi sonucu 'Bahar'ın saçları döküleceği için, Yeşilçay da rolü uğruna saçlarını kazıttı.

Yeşilçay'ın saçlarının döküldüğü sahneler, birkaç gün önce çekildi. Final sahnesi için saçlarını kazıtan Özcan Deniz de İstanbul'a başında bereyle gelmişti. Nurgül Yeşilçay'ın Saçlarına Ne Oldu? cevir Kaydet kadin1196
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki: Nurgül Yeşilçay'ın Saçlarına Ne Oldu?' />
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Nurgül Yeşilçay'ın Saçlarına Ne Oldu? ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Nurgül Yeşilçay'ın Saçlarına Ne Oldu? yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi