Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Odesa 18 Dil Online Sözlük

Boyutu:817 Kb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:OnlineSözlük-ProgramınınDetaylıTanıtımı,KullanıcıYorumları-innDir.com-AktifZiyaretçi560

Açıklama:
odesa yazılım dil online sözlük programı; internet bağlantınız sayesinde aradığınız kelimelerin karşılıklarını bulmanıza yarayan, babylon tabanlı online kullanışlı bir sözlük uygulamasıdır.

arapça,
çinçe,
çince (s),
flemenkçe,
ingilizce,
esperanto,
fransızca,
almanca,
yunanca,
macarca,
italyanca,
japonca,
korece,
portekizce,
rusça,
ispanyolca,
taylandca,
türkçe
kelimelerin karşılıklarını kolay hızlıca bulabilir, bulduğunuz açıklamaları tek tıklamayla windows’un kopyalama panosuna alarak istediğiniz programa yapıştırıp kullanabilirsiniz.

hızlı işleyişi çok geniş olan online tercüme veri bankasıyla mevcut olan sözlüklerin içerisinde, kullanımı kolay olanı sıralamada iyiler arasındadır.

sözlüğün kullanımı normal sözlüklerdeki “kelimeyi yaz anlamını öğren” mantığıyla çalışmaktadır. önce üst menüden dil seçimini yapıp alttaki kutucuğa karşılığını bulmak istediğiniz kelimeyi yazıp sağdaki “çevir” butonuna basmanız yeterlidir.

ayrıca bir kelimeyi tüm tüm dillere aynı anda çevirebileceği gibi sadece anlamını öğrenmek istediğiniz dildeki kelimeye çevirebilirsiniz.

çoklu dil çevirisi işlemini yapmak için aradığınız kelimenin anlamı bulunduktan sonra pencerenin alt kısmında yazan “all translations for "kelimeniz" linkine tıklayıp saniye kadar beklemeniz halinde aradığınız kelimenin tüm dillerdeki karşılığı gelecektir.

uyarılar :
1 odesa yazılım dil online sözlük uygulaması adında yazdığı gibi online bir sözlük olup, sözlük veritabanını kendi içerisinde barındırmayıp internet üzerinden arama yapan bir program olduğundan, çeviri yapabilmek için çalışan bir internet bağlantınız olmak zorundadır. lütfen internet bağlantınız olmadan kullanmayınız, aksi halde çeviri yapamazsınız.
bu sebeple diğer sözlük programlarına göre boyut bakımından oldukça avantajlıdır.

2 indireceğiniz dosyayı açabilmke için winrar arşiv yöneticisi programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. eğer winrar programınız yoksa sayfadan indirebilirsiniz.

3 programı kendi yazacağınız tanıtım metni ile sitenizde tanıtmak istiyorsanız üretici sitesindeki irtibat formu ile iletişime geçiniz.

4 eğer programının sayfadaki tanıtım metnini kullanmak istiyorsanız programı ekleyen editörün (acne) yazılı iznini alınız. izin almak için adresle irtibat kurabilirsiniz. taleplerinize aynı gün cevap verilecektir.

odesa-18-dil-online-sozluk-programi_indir41142

Programını indir dosyalar41142
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi