Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Okoker Data Recovery

Boyutu:1.42 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
okoker data recovery, bilgisayarınızdan silinmiş tüm dosya klasörleri kurtarmak için tasarlanmış bir veri kurtarma yazılımıdır. yanlışlıkla sildiğiniz, çöp kutusuna atıp oradan sildiğiniz shift-delete yoluyla doğrudan sildiğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

program diskteki kayıp bölümleri silinmiş bölümleri kurtarabilir. fat 12/16/32 dosya sistemi yanında, bilgisayar sisteminizdeki dijital kamera, dv, sd/minisd/microsd kart, mmc/rs-mmc kart, xd-picture kart, kart, usb sürücüler, zıp diskler, compactflash kartları, smartmedia memory sticks'lerden veri kurtarabilir.

program belirli 500 dosya türünü kurtarmayı destekler. bunlar arasında word, excel, powerpoint, outlook, outlook express, hotmail, yahoo, netscape, ıncredimail, veritabanları, autocad, microsoft money, quickbooks, sql, myob, fotoğraf, mpeg, avı, wmv, wav mp3 dosyaları sayılabilir.

programı açtığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan "select" tuşuna bastığınızda disklerinizi görebilirsiniz. bir disk seçtikten sonra diskin yapısı klasör dosyalar halinde gösterilir. yeşil renkte olan dosya klasörler "silinmiş" olup, bunları kurtarabilir diski tamamen tarayıp doğrultuda işlem yapabilirsiniz.

kullanımı kolay arayüz, basit detay gerektirmeyen yapısıyla okoker data recovery denemeye değer bir program.

özellikleri:
disklerden silinmiş tüm dosya klasörleri tarayıp, kurtarabilir.
disklerden silinmiş tüm dizinleri tarayıp kurtarabilir.
dijital kamera, dv, sd/minisd/microsd kart, mmc/rs-mmc kart, xd-picture kart, kart, usb sürücüler, zıp diskler, compactflash kartları, smartmedia memory sticks gibi ortamlardan veri kurtarabilir.
kullanımı kolay bir arayüz.
uzun dosya adı yerel dil dosya adlarını destekler.
dosya adı, boyutuna göre arama yapabilir.

kısıtlama lisans:
deneme sürümde sadece kurtarılabilir dosyaları gösterir ama kurtarmaz. tam olarak kurtarması için programı satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 59.95$'dır.

okoker-data-recovery-programi_indir42158

Programını indir dosyalar42158
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi