Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ovulation Calendar

Boyutu:871 Kb

İşletim Sistemi:Windows95/98/Me/NT/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
ovulation calendar kadınlar için bir program. hamilelik hamile kalmamak için kadınlar tarafından kullanılan yöntemlerden biri olan takvim metodunun bilgisayar ortamına aktarılmış hali. sayede daha kolay görsel takip yapabilirsiniz.

programın içinden istediğiniz bilgileri girdikten sonra (aybaşı dönem uzunluğu, son dönem gibi) verimli verimsiz günleriniz hesaplanır. günler program içinde daha kolay anlaşılması için farklı renklerde gösterilir. ayrıca program, çıkan sonuçlara göre bebek cinsiyetini tahmin edebilir.

yumurtlama zamanını tespit edebilmek için takvim üzerinde gerekli bilgileri girmelisiniz. 'edit' tuşuna basarak aybaşı döngünüzde, son aybaşı döneminizin ilk gününü işaretleyip, alt kısımda bulunan aybaşı uzunluğunu (varsayılan gündür), luteal evre uzunluğunu (varsayılan gündür) girdikten sonra takviminiz oluşturulur. istenmeyen hamilelikten kaçınmak tersi için verimli/verimsiz yumurtlama günleriniz hesaplanır.

program içindeki takvimde verimli günler yeşil renk ile; verimli olmayan günler beyaz renk ile gösterilir. aybaşı akış günleri kırmızı renk ile belirtilir. verimli gün yumurtlama günü koyu yeşil arkaplan içinde bir açık yeşil daire gösterilir. kalp simgesi, arzulanan cinsiyetteki bir bebeği düşünmek için olumlu olan günleri; dur simgesi ise günlerde ilişkiden kaçınılması gerektiğini gösterir.

program sistem tepsisine (saatin yanı) yerleşerek çalışır önemli değişmeleri size hatırlatır. programın dili sadece ingilizce.

programı gün ücretsiz deneyebilirsiniz. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanlı fiyatı ise 34$'dır.

ovulation-calendar-programi_indir40687

Programını indir dosyalar40687
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi