Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


ParetoLogic Anti-Spyware with Spam Controls

Boyutu:11.0 Mb

İşletim Sistemi:Windows2000/XP

Dil:Ingilizce

Açıklama:
paretologic anti-spyware with spam controls, paretologic firmasının casus yazılım engelleyicisini istenmeyen e-posta denetleyicisini birarada sunduğu bir paket yazılımdır.

paretologic anti-spyware, gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip bir casus engelleme yazılımıdır. internet üzerinden sisteminize sızmaya çalışan özel verilerinizi çalarak izinsiz bilgi toplayan casus yazılımlar güvenliğiniz için büyük tehdit oluşturmaktadır. hangi sitelere girdiğinizi, sitelerde tür işlemler yaptığınızı hatta kullandığınız şifreleri dahi ele geçirme amacı taşımaktadırlar. internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirme, başlangıç sayfanızı zararlı bir internet sitesine girmenizi sağlamak amacıyla yeniden oluşturma, istemediğiniz sitelere yönlendirme gibi işlemler yapabilmektedirler.

paretologic anti-spyware, yukarıda sayılan tüm olumsuz etkilerin önüne geçmek amacıyla sisteminizi her denetim altında tutmakta, casus yazılımları sisteminize girmeden etkisiz hale getirmektedir. sisteminizde önceden bulaşmış casus yazılımları ise "hızlı tarama" (quick scan) "tam tarama" (full scan) özellikleri ile tespit etmekte bulduğu zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyebilmektedir. sahip olduğu casus yazılım algılama veritabanını son çıkan zararlılara karşı koyabilmeniz için güncelleme desteği sunmaktadır.

internet üzerinden gelen tehlikeleri yerel olarak windows işletim sisteminden çıkan sorunları algılayıp engellemek için iki ayrı izleme aracına sahiptir. internet tarayıcınızı özel olarak koruma altına alarak; başlangıç sayfanızın, tarayıcı menülerinizin, araç çubuklarınızın diğer tarayıcı ayarlarınızın size zarar verecek biçimde değiştirilmesinin önüne geçmektedir. windows üzerinde ise başlangıç uygulamalarını temel işletim sistemi ayarlarını denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır. ayrıca bilgisayarınız bir ağa bağlı ise üzerinden gelebilecek tehlikeleri denetlemektedir. yani paretologic anti-spyware sahip olduğu modüller ile tam bir koruma sağlamaktadır.

paretologic spam controls, bir istenmeyen posta denetleyicisidir. bilgisayar kullanıcılarının elektronik posta hesaplarına genelde ürünlerin reklamlarını yapmak amacıyla sürü postalar gönderilmektedir. elektronik posta hesaplarında istemedikleri halde bir sürü gereksiz posta ile uğraşmak zorunda kalan kullanıcılar için durum sorun olmaktadır. ayrıca türden e-postalar yalnızca reklam amaçlı gönderilmeyebilir, bazıları kişilerin bilgilerini çalmaya yönelik sahte iletiler olabilir. eğer kullanıcılar sahte iletileri gerçek sanarlar yönergelere uyarak kişisel bilgilerini paylaşırlarsa oldukça zor durumlara düşebilirler.

paretologic spam controls yukarıda anlatılan olumsuz durumu ortadan kaldırmak, izinsiz e-postaları durdurmak amacıyla yazılmış başarılı bir araçtır. kullanmış olduğu teknoloji ile phishing saldırılarını istenmeyen postalarını yüksek oranda tanımlama engelleme kabiliyetine sahiptir. tamamen yeni tür istenmeye e-postalara odaklanmıştır. e-posta eklerindeki metin, grafik html dosyalarını denetleme özelliğine sahiptir.

paretologic-anti-spyware-with-spam-controls-programi_indir40276

Programını indir dosyalar40276
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi