Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Parmaklıklar Ardında Dizisi

aralık 2007 tarihinde atv'de gösterilen, orijinali almanya'da rtl kanalında hinter gittern adıyla yayınlanan televizyon dizisidir. dizinin türkçe uyarlaması yılında umuda yolculuk filmiyle türkiye'ye ilk tek oscar'ı kazandıran senarist feride çiçekoğlu tarafından yazıldı. dizinin çekimleri, sinop cezaevi'nde gerçekleşmektedir.

ilk sezonda dizide selda alkor, devin özgür çınar gibi oyuncular yer alırken, ikinci sezonda zeynep eronat, cengiz bozkurt, seher terzi pınar ünsal gibi oyuncular rol aldı. program, sinop cezaevi'ndeki kadınlar koğuşunda yaşanan acı, sevinç öfke dolu hikayeleri anlatmaktadır.

dizinin konusu mahkûmlar cezaevi yetkilileri arasında var olan ilişki üzerinden genişlemektedir. aynı koğuşta yer alan (b2 koğuşu) kadın mahkûmların kendi aralarında var olan mücadeleleri, cezaevi yetkilileriyle var olan sorunlarının gerisinde kalmaktadır. koğuş içindeki büyük mücadelenin ise koğuş liderliği olması, bazı mahkûmların sivrilmesine, geride kalan mahkûmların ise lider olmak isteyen kişinin tarafında geçmesine sebep olmaktadır.
Anahtar Kelimeler: Parmaklıklar Ardında dizisini izle,Parmaklıklar Ardında hakkında , Parmaklıklar Ardında eski bölümlerini izle diziler1245
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi