Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Pastelin Lezzeti

Bu olay yaklasik on dört sene önce gerceklesti. O zaman ilkokul 4. sınıfa gidiyordum. Annem ve babam Almanya´da olduklari için bana oradan hep güzel ve ilginç okul malzemeleri göderirlerdi. Bir keresinde güzel bir pastel seti göndermişlerdi. Çok güzeldi.

Demirden bir kutusu vardı ve ayrıca her pastelin kendine ait özel plastik kutusu vardı. Her perşembe günü resim dersi başlama dan önce pastel setimi çantamdan çıkartığım anda bütün sınıf etrafıma toplanır ve hiç bir şey söylemeden kendilerinden geçmiş bir şekilde seyrederlerdi pastel setimi. Öğretmen sınıfa girince zor ayırırdı bu kalabalığı.

Neyse yine böyle bir günde pastel setim ile resim yapıyordum ve karnım biraz aç sayılırdı. Açık sarı renkli pasteli kullanıyordum. Bir anda pastelin rengini vanilyalı beyaz renkli bir çikolatanın rengine benzettim.

Ve aklıma cok salakça bir fikir geldi. Pasteli yavaşça ağzıma götürüp yaladım... Hiç bir tadı yoktu. Plastik gibi bir şey işte. Neyse sonra baska bir salaklık yapıp hafifçe ıssırdım pasteli. Biraz sert birazda yumuşaktı. Sanki sakiz gibiydi. Neyse dayanamayıp pastelden bir parça kopartıp çiğnemeye başladım. Nasıl oldu bilmiyorum bir kaç dakika sonra pastel setimin yarısı ağzımdaydı.

Olayı öğretmen fark etmişti ve büyük bir şaşkınlık içinde gözlerini bana dikmiş beni seyrediyordu. Sanki ağzımda dev boyutta bir sakız vardı ve ağzımı zor açıp kapatıyordum. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Son çare, ayağa kalktım ve öğretmenin yanına giderek şöyle bir şeyler dedim... "ougratmanım ouzumu yukuyobilimuyum?" (yani ögretmenin ağzımı yıkayabilirmiyim) Ögretmenin yüz ifadesini hala unutamıyorum.

Büyük bir tiksinti ve stres içinde eliyle beni kovarmış gibi git işareti yaparken içinden galiba "git başımın belası, git beynine ettiğimin salağı! git kurtulayım!" diyordu. Neyse ağzımı zor güç yıkadım ama pasteller dişlerimin arasını bile doldurmuştu. Ağzımdaki pastel artıklarını 2 haftada anca çıkarttım. Ve o gün itibaren hiç bir zaman pastel yemeyi denemedim.Pastelin Lezzeti cevir Kaydet komikyazi256
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Pastelin Lezzeti ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Pastelin Lezzeti yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi