Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Pax Galaxia (Macintosh)

Boyutu:3.67 Mb

İşletim Sistemi:MacOSX

Dil:Ingilizce

Açıklama:
pax galaxia, bir strateji oyunudur. öğrenilmesi oynanması kolay, ilgi çekici basit ama hoş grafiklerle süslenmiş çeşitli haritalarla desteklenmiş bir oyundur.

göreviniz haritadaki her yıldızın kontrolünü ele geçirmek. tabii bunu yapmak için sağlam bir güce sahip olmalısınız. yeni gemiler yapıp, doğru rotayla gemilerinizi düşman üzerine yollamalı savaşı kazanmalısınız. bilgisayara karşı yorulduğunuzda insanlara karşı oynayabilirsiniz.

kolaydan zora doğru oyunu sürdürebilirsiniz. oyun zorlaştıkça büyük bir konsantrasyon gerektirir. orduları yönetmek fetih üzerine kurulu oyunda kısıtlı sayıda yer gemiyle oyuna başlayıp kazandıkça aşama atlayabilirsiniz. her gezegen için kendi özel yeteneğe sahip, yeni gemi yapmalısınız.

yeni gezegende kurup, düşman gemileriyle savaşmak için geminizin rotasını koordine etmelisiniz. ayrıca savunmanıza önem vermelisiniz. düşman gemilerinin arkasından sızıp, gemileri gezegeni ele geçirebilirsiniz.

fantastik ama basit grafiklerle süslenmiş bir taktik oyunudur. tek yıldız imparatorluktan galaksiyi yönetecek güce sahip olabilirsiniz. bir yıldıza tıklayarak komut verebileceğiniz bir oyun.

oyunun demo sürümünde düzey açıktır. tüm düzeylere erişmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 20$'dır.

macintosh 10.2 üstünü destekler. oyunun mac haricinde windows sürümü vardır.

pax-galaxia-macintosh-programi_indir42338

Programını indir dosyalar42338
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi