Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


PDF to Word Converter

Boyutu:3.62 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
pdf word converter, pdf dosyasını word (rtf) belge türüne dönüştürmeye yarayan kullanımı kolay bir programdır. program adobe reader'in tüm sürümlerini destekler. sayede bir pdf dosyasını rtf, word openoffice'in metin dosya biçimine dönüştürebilirsiniz. dönüştürme sırasında pdf dosyanın özgün konumunu, resim, metin biçimlerini koruyabilir.

program word adobe reader programlarından bağımsız çalışır. bilgisayarınızda programlar kurulu olmasa dönüştürme işini yapabilir.

küçük boyutu, tek bir pencere içinde her şeyin olması detay gerektirmeyen yapısı ile özel bir beceriye gerek duymadan herkes kolay bir şekilde dosya dönüştürmesi yapabilir.

açılan ana pencereden kaynak dosya konumunu belirtip (ya dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz), isterseniz kaynak klasörle aynı konuma, isterseniz farklı bir konuma yeni dosyayı yerleştirebilirsiniz. daha sonra 'start conversion' tuşuna bastığınızda dönüştürme işlemi başlatılır. dosyanın boyutuna göre dönüştürme kısa veya uzun sürebilir.

programı gün ücretsiz deneyebilirsiniz. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

pdf-to-word-converter-programi_indir42348

Programını indir dosyalar42348
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi