Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Pembe Flamingolar


obezite hastası travesti divine, sürekli yumurta yiyen akıl sağlığı bozuk annesi edie, ruh hastası oğlu crackers röntgenci arkadaşı cotton ile birlikte bir karavanda yaşamaktadırlar. baltimore’daki yerel gazeteler tarafından “dünya’nın iğrenç insanı” olarak seçilen divine, görünüşü yaptıklarıyla tanıma uymaktadır.

yıllardan beri yaptıkları uyuşturucu ticareti, genç kızları kaçırıp hamile bırakıp çocuklarını eşcinsel çiftlere satmaları porno sektöründe bir marka olma yolunda ilerlemeleri nedeniyle sıfatı hak ettiklerini düşünen connie raymond marble çifti, divine’a dışkı yollayıp karavanını ateşe verince iki taraf arasındaki savaş başlamış olur. bundan sonrası ise birbirlerine üstün olduklarını kanıtlamak için yapacakları akla hayale gelmeyecek iğrençlikler silsilesidir.

john waters’ın hairspray’de oynamış fetiş oyuncusu divine’ın başrolünü üstlendiği pink flamingos, içerdiği sahnelerin iğrençliğiyle sinema tarihine geçmiş, birçok ülkede yasaklanmış sansüre uğramış bir film. adını filmlerde görmeye alışkın olduğumuz, bahçenin önüne dikilen pembe flamingo heykellerinden alan, “en iyi iğrenç film” sıfatını sonuna kadar hak eden pink flamingos, görülmemiş bir zevksizlik örneği sunarak, artık stereotip haline gelmiş görsel estetiğe, kalıplaşmış amerikan yaşam tarzına tam zıt bir noktada durarak, sağlamından iğrencinden bir sistem eleştirisi sunuyor. her yanıyla farklı ağır bir film.

sinema4565
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi