Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Photo Combiner

Boyutu:7.34 Mb

İşletim Sistemi:Windows95/98/Me/NT/2000/XP

Dil:Ingilizce

Açıklama:
photo combiner, iki daha fazla resmi karıştırarak artistik çalışmalar oluşturabileceğiniz bir program. arkaplana beğendiğiniz bir resmi koyup, diğer resmi bunun üstüne ekleyerek farklı resimlerden oluşacak ilginç çalışmalar yapabilirsiniz.

resimler üzerinde döndürme, çevirme, yeniden boyutlandırma, çerçeve ekleme değişik konumlandırma; arkaplana çoklu-efekt, doku kabartı ekleyebilirsiniz.

foreground (önplan) background (arkaplan) bölümlerinden resimler seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. önplan efekt bölümünden b&w (siyah&beyaz), color (renk), color filter bölümünden değişik efektler ekleyebilir düzenlemeler yapabilirsiniz. ayrıca araç çubuğunda bulunan 'transparent (saydam)' kısmından saydamlık ayarını düzenleyebilirsiniz. önplan maskeleme (foreground mask) bölümünden resim üzerine çeşitli maskeler kurabilirsiniz. aynı şekilde arkaplan efektleri (kabartı, grileştirme, farklı doku, dikey yatay kanallar) ekleyebilirsiniz. frames (çerçeveler) bölümünden çok ilginç, değişik, hoş, çarpıcı, güzel resim çerçeveleri ekleyebilirsiniz.

çok büyük, sistem kaynaklarını aşırı tüketen çoğu özelliğini kullanmayacağınız programlara oranla oldukça başarılı daha kolay bir program.

yaptığınız çalışmayı jpg, bmp wmf olarak kaydedebilirsiniz. çalışmaları yazdır tuşuyla yazdırabilir, duvar kağıdı olarak kurabilir, e-postayla sevdiklerinize arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

program jpg, jpeg, bmp, wmf, emf, gıf türündeki dosyaları açabilir. programa dışarıdan önplan arkaplan için resimler ekleyebilirsiniz.

programın lisanslı fiyatı ise 27$'dır.

photo-combiner-programi_indir40554

Programını indir dosyalar40554
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi