Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


PhotoRescue

Boyutu:2.61 Mb

İşletim Sistemi:WindowsNT/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
photorescue, kaybolmuş resimleriniz için gelişmiş bir çözüm sunan veri kurtarma yazılımı. resimlerinizi yanlışlıkla sildiyseniz dijital kartlarınızı biçimlendirdiyseniz photorescue size kaybolan resimlerinizi bulma konusunda yardımcı olur. program kayıp resimleri üstüne veri yazılmadığı sürece geri getirebilir.

dijital kameralarda kullanılan tüm medya türleriyle (sd kart, kart, memeory stick'ler gibi) çalışır. raw dosya kurtarma desteği sayesinde çok sayıda dijital kamerayı destekler.

gelişmiş film kurtarma özelliğiyle, kaybettiğiniz sildiğiniz filmleri kurtarabilir. program popüler birçok resim dosya türünü destekler. jpeg, nef, crw gibi.

bilgisayarınıza bir kart okuyucusu bağlayın kurtarmak için medya türü ekleyin.

photorescue'yu başlatın. açılış ekranında tane görev penceresi belirir. biri kayıt, biri ayarlar diğer üçü ise; hızlı kurtarma, gelişmiş kurtarma kart yedekleme bölümleridir. bir görev seçildikten sonra açılan pencereden (sabit disk dijital kartlardan biri seçilir) bir sürücü seçilip, 'next' tuşuyla ilerledikten sonra program önce tanımlama, sonra okuma daha sonra kurtarma işlemine geçer.

programın hem windows hem macintosh sürümleri mevcuttur.

kısıtlama:
bu demo sürüm kaybolan resimleri bulsa bile kurtarmaz. kurtarması için programı satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 29$'dır.

photorescue-programi_indir40619

Programını indir dosyalar40619
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi