Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Pulsar Dizisi

annesi babası çoktan uyumuştu. ablası ise mutlaka odasında günlük yazmaktaydı. çağlar üstündeki pikeyi attı, yataktan kalktı penceresinin önündeki teleskobunun ayarını kontrol etti. sonra bir gözünü kısarak teleskoptan gökteki yıldızlara baktı. binlerce ışık, binlerce yıldız ona göz kırpıyordu. çağlar yeniden dileğini anlattı yıldızlara: bir köpeğim olsa.. bana arkadaşlık etse.. dilimden anlasa, beraber oynasak..”
küçük çağlar’ın dileği pek yakında gerçekleşecekti. kimsenin nereden geldiğini bilmediği harika köpek pulsar onun arkadaşı olacak, yaptıklarıyla çağlar’ın annesini, babasını, ablasını, arkadaşlarını, bütün mahalleyi şaşırtacaktı.. belki bir tek çağlar şaşırmayacaktı pulsar’ın yaptıklarına…çünkü çağlar pulsar’ın yıldızların ona bir armağanı olduğuna inanıyordu…
pulsar kimdir pulsar, akut arama kurtarma derneği bünyesinde yurtiçinde yirmiye yakın kayıp operasyonuna katıldı.yurtdışına ilk kez çıkan türk arama köpeği ekibinde bulunarak ıran/bam depreminde kazazedeyi göçük altından çıkardı. hababam sınıfı 3.5, kaşağı, taştan kalp, xando howe son olarak gönül salıncağı dizisinde her bölümde hikayesi olan eski bir arama kurtarma köpeğini canlandırdı.
Anahtar Kelimeler: Pulsar dizisini izle,Pulsar hakkında , Pulsar eski bölümlerini izle diziler1295
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi