Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Quiz Builder

Boyutu:5.81 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
quiz builder, web sitesi, bağımsız exe dosyası word belgesi olarak flash biçiminde eğitim amaçlı sorular hazırlamayı sağlayan bir programdır. program sayesinde birkaç dakika içinde eğitim amaçlı soru cevaplar hazırlayabilirsiniz. artık elle yazmak yerine quiz builder ile kolay bir şekilde düzenleyip, oluşturabilirsiniz. özellikle öğretmenler, okul dersane gibi yerlerde kullanmak üzere kolaylıkla testler hazırlayabilir.

çoklu seçenek soru türü içinde doğru/yanlış, tek cevap, kelime bankası gibi alt birimler seçilebilir. ayrıca sürükle bırak desteği sayesinde sorulan soruya karşılık olarak fareyle cevap bulma, kısa cevap boşluk doldurma gibi diğer soru hazırlama türleri var.

program içinden sorular için hızlı kolay bir şekilde ayarlar yapabilirsiniz. resim ekleme, puan belirleme gibi ayarlar haricinde, genel ayarlar içinden soru numarası, ayrıntılı giriş gibi düzenlemeler yapılabilir.

programın özelleştirilebilir yapısı sayesinde konum (en/boy), yazı tipi, tarz, efekt, araç çubuğu rengi, kısayol tuşları doğru/yanlış cevaba göre renk seçimi yapılabilir. oluşturulan çalışmayı öngörünüm penceresi içinde görebilir ayrıca web tarayıcınız içinde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

program raporlama etkileşimli içerik için aıcc, scorm 1.2 2004'ün yanında üreticinin kendi sitesini kullanabilir.

kısıtlama lisans:
programın deneme süresi gündür. tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise standart kullanım için 99$'dır.

quiz-builder-programi_indir42250

Programını indir dosyalar42250
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi