Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Registry Clean Pro

Boyutu:1.34 Mb

İşletim Sistemi:Windows98/Me/2000/XP

Dil:Ingilizce

Açıklama:
registry clean pro, bir kayıt kütüğü temizleme onarma aracıdır. bilgisayarınıza yükleyip daha sonra sildiğiniz bazı programlar kendilerini yükledikleri gibi kaldırmazlar. program kaldırma sırasında bir hata oluşup, doğru kaldırılmayabilirler. doğrultuda arkalarında bırakmış olurlar. izler zamanla birikerek kayıt kütüğünün ağırlaşmasına bile sebeb olabilirler.

eğer çok fazla programla çalışıyor yükle/kaldır seçeneğini fazla kullanıyorsanız sisteminizin çeşitli yerlerinde bazı artık dosyalar kalabilir. bırakılan yerlerden biri regedit (kayıt kütüğü). ama burada yapılacak bir hata ciddi sorunlara yol açabilir. yüzden kayıt kütüğü temizleme araçlarıyla temizleme yapsanız dahi dikkatli olmakta fayda var.

registry clean pro bulduğu sorunları düzeltip, temizlemeye yardımcı olur. program; başlangıç, paylaşımlı dll, yazı tipleri, uygulama bilgileri, com/activex, dosya paylaşımları, paylaşımlı klasörler, yardım dosyaları son kullanılan kullanıcı listesindeki sorunları bulup, onarmaya yardımcı olur.

programı açtığınızda tarama yapmak için 'clean the registry (kayıt kütüğünü temizle)' seçilip, 'next (ileri)' ile devam ettikten sonra, full (tam) custom (özel) taramadan biri seçilir. tarama işlemi başlatıldıktan sonra kaldırılacak girişler listelenir 'next' tuşuna bastığınızda temizleme işlemi başlatılır hatalı girişler bilgisayarınızdan kaldırılır.

programın lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.

registry-clean-pro-programi_indir40686

Programını indir dosyalar40686
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi