Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ricochet Infinity

Boyutu:35.9 Mb

İşletim Sistemi:Windows95/98/Me/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
reflexive entertainment'in ricochet serisinin oyunlarından sadece birisi olmakla beraber heralde çok sevilen versiyonu. bunu kendisi adına açılan siteden anlayabiliyoruz. oyunun bir çok bölümü mevcut, ancak klasik bir arkanoid (tuğla kırma) oyunu. ama içine bayağı şey sığdırılmış.

oyunun 200'ü aşkın bölümü var. yaklaşık her 15-20 bölüm bir gezegende toplanmış. bir gezegeni bitirmeden diğerine geçemiyorsunuz ayrıca.

her bölümde "gold ring" (altın yüzük) toplamanız gerekiyor bütün tuğlaları kırmadan önce. ama toplamasanız bölümü geçebiliyorsunuz. tabi madem bölümü geçmede yararı yoksa neden böyle bir özellik var diye sorulabilir. yüzükleri biriktirdiğiniz zaman yeni spaceship (bu,top tutucunuz oluyor) yeni toplar alabiliyorsunuz. ama yüzükleriniz eksilmeden. nasıl oluyor? objeyi almak için gerekli yüzük sayısına ulaştığınız zaman oyun zaten kendiliğinden "bakın böyle bir topumuz var, almaz mıydınız?" diye uyarı veriyor. siz topa tıkladığınızda artık top sizin. yüzükleri kaldığınız yerden toplamaya devam ediyorsunuz.

ayrıca oyun öyle ahım şahım sistem gereksinimleri istemiyor. orta seviyeli bir ekran kartıyla çok güzel performans elde edebilirsiniz. şunu belirtmeden geçemem, bazı bölümleri var boyunca tuğla kırmanız gerekiyor. bir ufo'nuz var. biraz ilerleyen bölümlerden itibaren sizi rahatsız etmeye başlıyor. ufo'muz yukarıda iki tur atıp gözden kayboluyor. değdiği tuğlaları tramplene döndürüyor. topumuz tuğlalara çarptığı zaman tuğlayı kırıyor ama biraz daha hızlı bir şekilde geri geliyor. eğer ufo'yu vurabilirseniz (tabi ilk gördüğünüzde) tuğlalar tekrar eski haline geliyor.

son olarak spaceship'imizin bazı eklentileri oluyor. bunlar gökten zembille iniyor sanki. tuğlaları kırdıkça yuvarlak daireler şeklinde düşüyorlar. geminize yeni bir şeyler ekliyorlar. zararlıları var tabii ki. mesela birisi geminizin boyutlarını arttırırken diğeri azaltıyor. birisi roket ekliyor. birisi ışın silahı. daha birçokları...

ricochet-nfinity-programi_indir41209

Programını indir dosyalar41209
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi