Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Rising Firewall-

Boyutu:14.4 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
üreticiden: rising firewall, çevrimiçiyken bilgisayarınızı saldırılardan korumak üzere tasarlanmış özelleştirilebilir bir kişisel bilgi güvenliği ürünüdür.

güvenlik duvarı kullanımı, bilgisayar güvenliği için kesinlikle gerekmektedir. bilgisayarın 65,635 portunu kontrolsüz bırakmak, güvenliği elden bırakmak ile eşdeğerdir. rising firewall, kolay kullanıcı arayüzü ile, her seviyeden kullanıcıya portların kontrolünü sağlamaktadır.

özellikler:
güvenlik duvarı ile çoklu hesap yönetimi
güvenlik duvarı, iki hesaba sahiptir: bir yönetici hesabı bir kullanıcı hesabı. güvenlik duvarı, iki hesap arasında geçiş yapılabilmesini sağlayan bir fonksiyon içerir. yönetici bütün koruma duvarı fonksiyonlarını yürütebilirken, kullanıcı hesabı koruma duvarı ayarlarını kurallarını değiştiremez veya koruma duvarının işlevini başlatamaz/durduramaz koruma duvarı işlevinden çıkamaz. ayrıca, yönetici hesabına geçebilmek için kullanıcının yönetici parolasını biliyor olması gerekir.

truva atı tanımlama teknolojisi
buluşsal virüs tarama teknolojisi sayesinde, bir program internete bağlandığında, truva atı tarayıcısı programı taramaya başlayacaktır. işlem şüpheli bir işlemse, kullanıcı uyarılır. teknoloji, şüpheli programları otomatik olarak tanımlayabilme yetisini arttırır.

ıe fonksiyonuna yönelik çağrı durdurma
ıe açık bir com bileşeni çağrı arayüzü sağladığından, kötücül programlar tarafından çağrılabilir. fonksiyon, arayüzü çağrısı gerektiren programları kontrol eder. eğer programın kötücül bir program olduğu tespit edilmişse, kullanıcı uyarılır.

e-dolandırıcılık karşıtı truva atı karşıtı internet sitesi
bu internet sitesi, yasadışı, yüksek oranda riskli ve/veya yüksek orandan tehlikeli internet sitelerinin bir listesini içeren bir dizi güçlü yükseltilebilir kara liste kuralları sağlar. kara liste kurallarını kullanarak, listede yer alan internet sitelerine yönelik herhangi bir erişim teşebbüsü engellenecektir.

modül testi
güvenlik duvarı, bütün modüllerin internet erişimini kontrol edebilir. bir uygulama internete eriştiğinde, koruma duvarı, onay verilip verilmediğini görmek için modülün yetki durumunu kontrol edecektir. eğer onay verilmemişse, internete erişim engellenir. önceden, ilgili dll'ler yerine uygulamaları test ediyorduk. modül testi artık, internete erişebilmek için truva atlarının normal işlemlere nüfuz etmesini engelleyecek.

rising-firewall-programi_indir41770

Programını indir dosyalar41770
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi